Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akár mikor megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akár mikor megtetszik egy fiú, kiderűl, hogy van barátnője, hogy tudnám kikerülni ezeket a kínos helyzeteket?

Figyelt kérdés
A külsejét illetően, mindig az arcát nézem meg a fiúknak, és nem túl sok srácot tartok helyesnek, de ha mégis találok valakit, annak barátnője van, és most hiába írjátok, hogy túl válogatós vagyok,de ha nem tetszik a külseje, sose fogok vonzódni hozzá, ráadásul én sem vagyok egy csúnya lány.
2013. jan. 23. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyes fiúknak ált van barátnője :\
2013. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd találsz olyat aki épp szingli. Ezt nem elhet kizárni hogy tuti ne elgyen senkije. Hacsaknem társkereső oldalon nézelődkj és aki ott megtetszik angy eséllyel nincs senkije.
2013. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ott még nem tartok, hogy ilyen oldalakra regisztráljak, de egy ilyen pasinak is sziglinek kellett lennie, különbön nem jött volna össze az aktuális barátnőjével, csak én mindig rossz időben találok rájuk.
2013. jan. 23. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

én szingli vagyok...

vagyis alakul valaki de egyébként szingli vagyok

2013. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem tudom mit kezdej, ilyen csak infó volt?=) De látod mégis alakul valami.
2013. jan. 23. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:

hát a jóképű srácok népszerűek barátkoznak és mindig alakulnak a dolgok

csak a kockák várnak a szőke hercegnőre, a többi simán odamegy és csá

2013. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!