Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit takar? Csak dugni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit takar? Csak dugni szeretne?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, nem "olyan" lány, de intenzív csókolózás és előjáték után lefeküdtünk. Nem volt részeg sem.


Próbáltam folytatni a dolgot de azt hajtogatja folyton, hogy csak barátilag, de érzek ebben valami iróniát.


Szóval ez alatt azt érti, hogy csak dugjunk de nem akarja magát lekötni?


Ha azután h lefeküdtünk elhív megint magához van rá esély, hogy engedi, hogy megdugjam?


Ha igen, erre hogyan vezessem rá?


2013. jan. 24. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem szexelni szeretne veled.

Igen, azt jelenti, hogy nem akarja magát lekötni, szeretne valakivel szexelni addig, amíg nem lesz komoly kapcsolata.

Van esély rá, hogy lefeküdjetek, ha elhív magához.

Ha áthív magához nem kell majd rávezetned, több, mint valószínű, hogy pont azért fog áthívni.

2013. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek: de ez pontosan "olyan" lány, sőt, abból is a rafkósabb és a gázosabb. De egy biztos: nem egyenes, és nem te vagy az első skalpja, amit igy fogott és még lesznek is páran..
2013. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon-nagyon-nagyon élvezte velem a szexet, ráadásul maradt egy kis érdekesség is, mivel szó szerint megdugni sajna nem tudtam, de szinte egész éjjel a kezében volt a farkam (ami hatalmas)
2013. jan. 24. 12:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok vitát nyitni mert a kérdésre kérek további válaszokat, de miért vagytok benne olyan biztosak hogy nem olyan lány? 17 éves kora óta tehát 3 éve járt egy sráccal valószínűleg ő volt neki az első és azóta is. Novemberben szakítottak azóta azt mondta hogy egy fiú volt nála de csak beszélgettek az ágyon.


Aztán mentem át én, csók, pénisz a kézbe, melltartó le, puncidözsölés és úgy el volt ragadtatva hogy le is vetkőzött, gondolom úgy állt hozzá h soha többé nem fog látni. De a dugás nem sikerült valamiért + én nem tudtam leszállni róla.

2013. jan. 24. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem elég kvás
2013. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hiszed,hogy ha neked ilyen könnyen megadta magát,mással nem is kefélget?

Nem lehetsz ilyen naív öcsém.

2013. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ki ez a csaj? név, cím, telefonszám? :D
2013. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!