Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy bunkóság lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Elmondani egy lánynak,hogy szeretem,de NEM akarok vele összejönni.


(Az osztálytársam, szép csaj, de nagyon más hullámhosszon vagyunk, nem illünk össze belsőre, mégis vonzódom hozzá.Sajnos ez a titkolt vonzalom nagyon frusztrál már ,ezért tisztáznám vele a dolgokat.Ez szerintem könnyítene a lelkemen.) Csak nem lenne ez bunkóság?

17/F


2013. jan. 24. 18:48
 1/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ha elmondod, ő össze akarna jönni veled? Lehet, azt mondja majd, hogy hálistennek. :D
2013. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne,akkor inkább tartsd magadban.Feleslegesen ne csinálj magadból bohócot!
2013. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kislany3 ***** válasza:
én nem látom sok értelmét a dolognak :/ mondd el egy baratnak ha mar a lelkeden akarsz konnyiteni.szerintem ez szexualis vonzalom,ami ebben a korban normalis,de sztem nem fontos a lany orrara kotni h neked ö nem kell.elsö kommentelönek igaza van :D
2013. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont azt akarom,hogy ne jöjjünk össze:) Ha visszautasít,annak direkt örülök:D
2013. jan. 24. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, nem feltétlen szexuális vonzalom. Én mindig szerelmesebb voltam a lányokba, mint a farkam, főleg tizenévesen. De ezt csak arra az esetre értem, amikor szerelmes voltam.
2013. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!