Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt az állítólag helyes fiúk is azt írják, hogy nem találnak párt?

Figyelt kérdés
Engem pédául annyira nem érdekel, hogy 190 centi el -e és kisportolt, (attól csak szexibb lesz), elég ha az arca tetszik és a belső tulajdonságai, a többi lány talán nem így van vele? 20L
2013. jan. 24. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz az ilyenektől képet?
2013. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert a helyes fiúk itt általában nem azok...

Egy helyes 17 éves fiú ;))

(fő az önbizalom xD)

2013. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert az hogy ki mennyire helyes ez nagyon relativ. :) Azo ka höglyek akiket én is helyesnek tartok mások szemében lehet, hogy csunyák :)
2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nekem túl magas egy 190-es faszi, 177-180 az ideális. Fenének se kell kisportolt vagy szolis.


21/N

2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A külső szerintem kevés ahhoz,hogy az ember párt találjon.Sokra megyek,hogy ha találok párt,de semmiről nem tudok vele beszélni és csak a kínos csend marad.
2013. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-nak is igaza van.


Egyrészt, ízlés, és ők talán nem jókor, nem jó helyen próbálkoztak, aztán ez elvette a kedvüket. Később általánosítanak, hogy nem tetszenek senkinek.


Másrészt, talán nem is próbálkoztak igazán.


Harmadrészt: talán nem is annyira helyesek, ahogy hiszik. Ráadásul nem arra fogják a hibát, amire kellene. A vékony ki akarja gyúrni magát, a mackós le akar fogyni, stb. Ezek a mondvacsinált indokok újra csak eltávolítják őket a nőktől.


Negyedrészt talán valami nagyon-nagyon-nagy gáz van a személyiségükkel, és azt SEMMILYEN jó külső nem képes kompenzálni.

2013. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert nem a kinézet a legfontosabb.
2013. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs önbizalmunk?! Valaki azt mondja ránk, hogy helyes, mi így adjuk tovább a külvilágnak, de nem hisszük el.
2013. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mert rondák és lúzerek
2013. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így van ilyen egyszerű az egész, lúzer vagyok csúnya és beleestem egy lányba akit kurvßra nem tudtam elfelejteni...

Az élet már csak ilyen, de rájöttem ha teszek a dologért akkor max csalódok és a csalodásokból tanulok. Legrosszabb esteben szűzen halok meg, mint Sir Isaac Newton. Az elveim melett kitartok, és soha nem adom lejjebb. Két okból, egyrészt ezzel elveszem attól a lehetőséget aki tényleg azért tudná szeretni, aki. És nem a hibáit nézné rajta.

Másrészről, Önbizalomból, és reménykedésből.

2013. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!