Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőm pasija rám írt Facebookon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem írt semmi különlegeset, csak kérdezte, hogy mit csinálok, stb. Én csak válaszoltam néhány szóban, nem kérdeztem. Eddig két alkalommal láttam az illetőt, először mikor megismerkedtünk, meg utána egyszer egy üzletben, de akkor is szia, szia volt, soha nem beszéltünk. Nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Az egészet még tetőzi, hogy a barátnőm egyszer gyanakodott rá és beleolvasott a Facebook üzeneteibe, a gyanúja beigazolódott, hogy írt más nőnek, noha nem történt semmi... Mit tegyek? Szóljak a barátnőmnek, vagy várjak?

2013. jan. 25. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg unatkozott és rád írt ? miért amikor neked barátod van, nem beszélgetsz fiúkkal ? Szerintem semmi értelme szólnod
2013. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de miért kéne szólnod?

Ha jól értem semmi olyat nem írt, ami miatt gyanakodnod kellene, vagy ami arra utalna, hogy bármit akarna tőled.


Talán csak szeretne barátkozni a párja barátaival. Én is barátkozom a párom kollégáival.

2013. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hívd a rendőrséget!
2013. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak haverkodni akar, ahogy az előttem szólók mondták. Kicsit furcsa lehet, hogy nem a barátnődön keresztül (mondjuk egy hatszemközti társalgásban) közelít, de nem biztos, hogy hátsó szándékai vannak. A barátom (párom) legjobb barátja is irkált nekem, szimpatikusnak talált, de semmi olyat nem akart. Azóta is nagyon jóban vagyunk és ezt a barátom is tudja.

Ha rád hajt, kétértelmű vagy nagyon is egyértelmű megjegyzéseket tesz, akkor meg hajtsd el jó messzire.

2013. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Unalmamban nem szoktam ráírni olyan emberekre, akiket csak látásból ismerek...
2013. jan. 25. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Te nem, de más lehet, hogy igen.
2013. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se írnék unalmamban olyannak, akitől nem akarok semmit. Bár lehet, hogy vannak emberek akik még nálam is jobban ráérnek.. :D
2013. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem írt semmi kétértelműt, akkor nincs miért bárkinek is gyanakodnia. Valószínűleg csak szeretne szervesebb része lenni a barátnője életének, esetleg baráti körének. Én is tartom a kapcsolatot a barátnőim pasijaival, meg az én barátom is szokott néha beszélgetni ővelük. És azért a barátnőd sem semmi :) Beleolvas a srác facebook levelezésébe? Adott esetleg rá okot, vagy csak úgy kíváncsi volt...? Azért ez sem mindegy. Valami nincs rendjén egy kapcsolatban, ha titokban kell megnézni a másik levelezését...

Na de a kérdésre összpontosítva: nem hinném, hogy túl nagy jelentőségű lenne, hogy rád írt. :)


22/L

2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Adott rá okot a pasi. Krízisben voltak, ha jól emlékszem, nem most volt már.
2013. jan. 25. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Van hogy a fiúk szimplán barátilag közelednek egy lányhoz, ez általában azért van mert arra számítanak hogy így jobb vélemény lessz majd róla a nők körében (feltéve ha az illető, vagyis most te elpletykálja e hogy milyen jófej ez a srác és milyen jót dumáltatok face-en) nincs para ez tök normális
2013. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!