Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak bármikor bárkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak bármikor bárkit megdugnának? Szerinted?

Figyelt kérdés
Eléggé elkeserító gondolataim vannak, és a tapasztalatok alapján se pozitív a dolog. A férfiak bármikor bárkit megb*sznának? És a nők azért öltöznek kihívóan, hogy bámulják őket, és a férfiak nagyobb kedvvel dugják meg őket? Így működne a világ? Nem tudok már hinni abban, hogy szimpátia, szenvedély, érzések alakítják a viszonyokat, csak az ösztönök. :/ Undorodom már emiatt a szextől is, minek hagyjam megdugatni magam az aktuális barátommal, lehet hogy közben másra gondol, vagy mást jobban kiván, csak épp én vagyok ott. Tönkremegy emiatt a párkapcsolatom is, ez több mint szimpla önbizalomhiány, és rossz élmény?
2013. jan. 25. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért van rossz élményed?
2013. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dugnánk meg bármikor bárkit... Azért ne túlozzunk. Érzelmek nem mindig kellenek hozzá, de azért a szimpátia és a vonzalom elengedhetetlen.
2013. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor az esetek többségében ha jó nőt látnak, kortól, családi állapottól függően...
2013. jan. 25. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami nincs rendben vele az biztos. Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz vagy túlkomplikálod a dolgokat. Az biztos, hogy így sosem lesz normális kapcsolatod senkivel.
2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Függetlenül bocsi elírtam
2013. jan. 25. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon emberfüggő.. az a pasi aki régen volt nővel, gondolom nem válogat annyira. de olyankor nem is akar kapcsolatot, csak szex kell neki.
2013. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy baromság, ne is haragudj. Annyi igazságtartalom van, hogy egy hűséges, monogám férfi is felkapja a fejét egy mutatós, vonzó nő láttán, sőt az is igaz, hogy míg a nőknél előbb kell a lelki beindulás a fizikaihoz, addig a férfiaknál a szexuális izgalomhoz nem kell lelkiség, fel tudunk izgulni egy nőn akkor is, ha nem ismerjük közelről. Node! Ez minden. Nem kell azt hinni rólunk, hogy röptében a legyet is, csak luk legyen rajta. Én is nagyon megválogatom azt, hogy kivel. Leéltem 30 fölötti évet úgy, hogy soha nem volt egyéjszakás kalandom. Voltak barátnők, voltak flörtök is, de nem fűvel-fával.


Viszont a Te bajod más. Te nem hiszel a pasidban, nem hiszel neki, tán önmagadban sem. De itt leginkább az a gond, hogy a srácról feltételezel rosszakat.

Kérdezem én: Mire alapozod?

2013. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Mér fáj ez neked. A szex egy örömteli jó dolog, a másikat szeretni,és örömet okozni neki. Ez mindkét félnek jó.

Soha nem értettem azokat a parékat, akik a szexre úgy gondolnak, mintha valami állati nagy sátáni bűn volna, mintha egy emberiségellenes vétség volna,ha valaki szexelni akar. Ostoba!

Nem mindenki zavarodott meg,ogy vacak felelősségteljes családoséletbe gubózzon, kell a francnak.

Márpedig akik így gondolkodnak,azoknak bizony a szex tökéletesen elég ,és kielégítő, felesleges pofázási bájolgások nélkül!is. Nem kell a rizsa! A lényeg! AZ KELL!

PErsze hogy másra gondol. A férfiak azért elég sokmindenkit végignyomatnak az elmjükön, nekem is nap mint nap sorra tetszenek meg újabb és újabb nők, egyik jobb mint a másik. Szinte nagykanállal kéne ezeket habzsolni!

Akik megtehetik, meg is teszik. Mert élvezik az életet, és tudják, a szex az nagy öröm. Mindig jön egy jobb díszpinty, nem szabad kihagyni őket, hisz egyszer élsz.

MA már modern gondolkodás van zömében, ma már nem kívánat az esköcő, meg a családos élet sokaknál, legalábbis egyenlőre biztosan nem.

2013. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
èn szivesen megduglak csak akkor mond azt
2013. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Én a kérdezőt nem dugnám meg, mert filozófiai és logikai problémák vannak a kérdésben.
2013. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!