Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rövid köröm miért elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rövid köröm miért elterjedt a leszbikusoknál? (lent)

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülyén tettem fel a kérdést...szóval sokan mondják illetve sok helyen hallottam/láttam, hogy a rövid köröm egy jel lehet arra h vki leszbikus. Akárcsak a rövid haj... A rövid köröm miért lenne az? A rövid fiúsabb haj még talán érthető de a rövid köröm...

Vélemények?


2013. jan. 25. 16:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarják felsérteni egymás hüvelyfalát ujjazás közben? :D Amúgy fene se tudja, én most hallok erről először, de másra nem tudok gondolni.:D
2013. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
tegnap vágtam le a körmömet, mert olyan hosszú volt már, hogy folyton letört... ennek ellenére határozottan azt mondom, hogy hetero vagyok:)
2013. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Pretty Ballerina ***** válasza:
88%
Nekem munkámból kifolyólag nem lehet hosszú körmöm. :)
2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan hülyeség, mint hogy a bal fülben lévő fülbevaló, meg kisujjon lévő gyűrű ilyenekre utalna.
2013. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Húúú, azt hittem eddig, hogy ez egy teljesen átlagos nap. Erre meg rá kell jönnöm, hogy leszboszi vagyok?! na neeee
2013. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Gondolom a fiúsabb leszbikusoknál, ugyanazért mint a rövid haj.
2013. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Pont ma reszeltem le a körmöm, meg festettem ki és a bal fülemben is eggyel több a fülbevaló...na...magyarázkodhatok a férjemnek :DDD
2013. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
66%

Hát már megbocsáss, de ez úgy baromság, ahogy van. Akkor ha valaki levágja a körmeit, az már egyből leszbikus? Ne viccelj :D


Nálam változó ez, van mikor hosszabbra meghagyom, de általában rövidek. Viszont ezzel nem jelzem a leszbikusságom, mert senki se gondolna ebből arra... kivéve téged úgy néz ki.


Amúgy a gyűrű a bal hüvelykujjon jelenti azt, hogy a viselő leszbikus. Én is hordok ott gyűrűt :)

2013. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy szerintem sincs túl sok alapja, csak ez nálam nem zárja ki, hogy megpróbáljam kiötölni a logikáját.:D

Első voltam.

2013. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%
Ja, egyébként a rövid haj se biztosíték, hogy leszbikus az illető. Van sok hetero is, akinek rövid a haja... Plusz nem minden leszbikus fiús kinézetű. Nekem is hosszú hajam van.
2013. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!