Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életetekben, akihez hosszú éveken át vonzódtok/vonzódtatok, és nem múlt el?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akivel nem történt semmi sem, csak éreztétek ezt az erős vonzódást.

Nekem van egy ilyen férfi és nem tudom, mit kellene tennem, hogy elmúljon ez az érzés. Van, hogy erősebben jön elő, nyilván ha többet találkozunk, de sokszor hetekig is jól elvagyok. Viszont ez már 7 éve tart és úgy érzem, sosem lesz vége. Nyilván azért sem történt semmi sem, mert nem történhet, mivel nem vagyunk függetlenek.


2013. jan. 21. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az ágyam esténként és kora hajnalban.. annyira vonzó hogy ellazulok és elalszok rajta
2013. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
szövegértelmezési gondjaid vannak? EMBER-ről beszéltem, az ágyad mióta személy?
2013. jan. 21. 14:40
 3/21 anonim ***** válasza:
Megan Fox
2013. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy férfi. Úgy kb. 7 hónapja vonzódok hozzá, de nem szoktam ilyeneket számolni - főleg, hogy nem az első pillanatban ahogy megláttam. Én nem is akarom, hogy elmúljon...


Ha nem vagytok függetlenek akkor minek vársz rá ennyit?

2013. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én se tudom elfelejteni a középiskolás szerelmemet. Gyakran álmodok róla és olyankor teljesen kivagyok egész nap. Ezzel csak úgy tudsz megküzdeni,hogyha igazán akarod. De szerintem a lelked mélyén sosem múlhat el.
2013. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kislányként volt egy plátói szerelmem. Sokat szevedtem tőle. 13-17 éves koromig tartott.

Aztán jött egy igazi szerelem és ennek a plátóinak az emléke nagyon elhalványult. Már szinte nem is emlékszem rá.

2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem várok rá, hiszen tudom, hogy nem lesz belőle semmi. Csupán nem tudok úrrá lenni a vonzalmamon, ha találkozunk, egyből a torkomban dobod a szívem, összeszorul a gyomrom, szóval a tipikus tünetek előjönnek, ő pedig zavarba jön, össze-vissza beszél, lesüti a szemét, stb... egyszerűen ez ellen nem tudok mit tenni, ez egyszer csak jött és nem múlik el. Azt hittem, majd egyszer hozzászokok és vége lesz, de nem!
2013. jan. 21. 14:43
 8/21 Megara. válasza:

Nekem is voltak ilyen emberek mindig is, de ezeknél csak addig érdekel a dolog, amíg nem jön össze, mivel ez nem szerelem, csak vonzódás, talán pont az elérhetetlensége miatt...

Mikor az adott férfi randira hív, vagy megcsókol, már nem érdekel többé. De mivel te nem vagy független, így ez nem megoldható sajnos.

2013. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Van és kb 3 éve tart.. mondjuk mi azért kerülgetjük egymást rendesen, talán idén lesz belőle valami. :-))
2013. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A meg nem élt szerelmek tartanak a legtovább...akár egy életen át.
2013. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!