Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a legjobb pasi az Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legjobb pasi az Így jártam anyátokkalból?

Figyelt kérdés

Barney/Marshall/Ted


Külső és belső tulajdonságok alapján.


Nekem pl. Ted jön be, mert imádom a romantikus pasikat, és jól is néz ki szerintem.


Nektek?

20/l


2013. jan. 25. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Valaki mondja már el nekem, hogy mi olyan jó abban a sorozatban, amiért mindenhol ezt szajkózzák? :D


Gondolkodtam már rajta, hogy elkezdem nézni... de nem tudom mire számítsak...

2013. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barney:$
2013. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Barney a legjobb; olyan akarok lenni, mint Marshall, de olyan vagyok, mint Ted.
2013. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Marshall. <3 <3 <3
2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
20 évesen te ilyeneket kérdezel?
2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem Barney.. Imádom az öltönyös férfiakat, számomra a legvonzóbbak.. Tetszik a karakter vagánysága. Nyilván a kamu felszedős és bunkó énjét mellőzném.. Ted nekem lassan az érzelgősségével átesik a nő kategóriába.. Egy ilyen pasi mellett úgy érezném, mintha az anyja lennék.. Marshall egész egyszerűen csak fura.. Nem tudom megmagyarázni..
2013. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Marshall nagyon édes, ahogy kitart Lily mellett, hogy ennyire szereti, stb :) én is ilyen szeretnék majd lenni a barátommal :D

Ted is aranyos, őt is elfogadnám :D közülük nem tudok választani

2013. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem sok részt láttam úgyhogy nem vágom, melyik a Marshall meg a Ted, de arra emlékszem hogy egyik pasi se tetszett benne.
2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
barney meleg....a valóságban...de lol milyen gyermeki a lelketek XD ezek kitalált fiktív szereplők....ennyi erővel irj már rajzfilmekből is pár alakot légyszives :D
2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem mert nem vagyok homi. :D
2013. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!