Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg barátság? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mucsaröcsöge kérdése:

Meleg barátság? Többi lent.

Figyelt kérdés
Biszex csaj vagyok de szeretnék egy meleg srác barátja lenni. A legjobb barátom is meleg volt csak elhunyt. És velük nagyon kijövök. Tudtok olyan oldalt ahol tudnák így TÉNYLEG CSAK BARÁTKOZNI?? :)
2013. jan. 26. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
elhunyt? :O
2013. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pride.hu


De próbálkozz talán inkább a közeledben, ha vannak ilyen társaságok.

2013. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

"A legjobb barátom is meleg volt csak elhunyt. "


Hát ez marhára jó. Sajnálom, de ez akkor is...xDDD

2013. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
meghalt. autó balesetben. pont egy ilyen társaság mondta hogy kéne némi új ismeretség. akkor talán könyebben túl teszem magam a történteken. bár mind ez 2éve volt :/
2013. jan. 26. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

tudom nem ide illik

de őszinte részvétem!

2013. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) bár nem sajnálat kell ide hanem segítség :D eleget sajnáltak már miatta :/
2013. jan. 26. 00:24
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt meleg barátom (lány vagyok leszögezem xd) és már egy éve nem v 2 éve nem láttam és nem beszéltem vele teljesen elérhetetlen ... hiányzik de ismerkedős oldalon ritkán vannak mindig lehordják őket de gondolom van kifejezetten melegeknek biszexeknek oldal.Remélem találsz egyet vagy segítenek sok szerencsét
2013. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
www.gayromeo.com
2013. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rómeóra nem engedik a csajregeket...
2013. febr. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SennaHikari ***** válasza:

Drága Kérdező!

Velem pont ugyanez a helyzet, és őszintén, szeretem is a melegeket. Lehet, hogy hülyén hangzik ez még egy biszex csaj szájából is, de engem izgat ha két férfi együtt van. Én egyébként a randi.gay-en szoktam ismerkedni meleg pasikkal és nagyon jól kijövök velük, de a pride sem rossz erre.

21/Lb

2013. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!