Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 hónapja járunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja járunk a barátommal, már rég nem 15 évesek vagyunk. Én már össze szeretnék költözni, mert külön városban lakunk, és a heti egy találka nekem kevés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondja,szeret. Keresi a társaságomat. Elhiszem, hogy szeret, de nekem ez így már kevés. Ő otthon lakik a "mamavillában", anyuka kiszolgálja.

2013. jan. 26. 02:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

"Hiába mondom neki,hogy a végtelenségig egy nő sem fogja ezt így tűrni."


Úgy látom, te is arra számítasz, hogy lesz még másik nője is. Lehet, hogy ő is ezt gondolja.

2013. jan. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kezdjuk ott, hogy hany evesek vagytok? Nem mindegy ugyanis egy ferfi eseteben, hogy 25 vagy 35. Ha harmincon tul van es meg nem lakott egyedul, akkor mar nem is fog. Maximum odakoltozhetnel hozzajuk es belebolondulnal a kedves mama kioktatasaiba es abba, hogy semmi nem lenne jo, amit te csinalsz, mert "a mama mashogy szokta es a mamanak van igaza."

Amennyiben meg nincs 30, akkor meg van remeny :-) Mielott meg osszekoltoztok, erdemes elutazni egyutt valahova hetvegere, valamint egy hetre-tiz napra nyaralni, sielni, barhova. Ha eddig csak hetente egyszer talalkozgattatok, sokat lendithetnek a kapcsolatotokon az ilyen kiruccanasok. Olyan helyzetekben ismerhetitek meg egymast, amilyenek eddig nem adodtak. Ha tulelitek a kozos utazasokat, akkor mar erdemben lehet a kovetkezo lepesrol beszelni.

2013. jan. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem biztos,hogy talál...előttem se volt senkije.


21 éves fiú!De igen,az elején is tudtuk,hogy külön városban lakunk,és úgy kezdtük el a kapcsolatot,hogy össze fogunk költözni.Te valami másik oldalt olvastál,vagy nem tudsz magyarul,mert én nem írtam egy szóval se,hogy szüntesse meg a szüleivel a kapcsolatot,csak azt,hogy döntse el,hogy a párjával akar lakni,vagy a szüleivel.

Az ő szülei is együtt élnek,már vagy 40 éve,azok se a szüleikkel.


Nyilván te életed végéig a szüleid nyakán akarsz élősködni(hogy mint egy fogyatékost kiszolgáljanak) ahelyett,hogy önálló életet alakítanál ki,és felelősséget vállalnál a tetteidért..

2013. jan. 26. 04:11
 14/20 A kérdező kommentje:

Mégcsak ilyen lehetőség sincs,hogy odaköltözzem,mert nem is ajánlották,még mielőtt megint vki nekem esne ezért,gyorsan mondanám,hogy soha nem is lakott náluk egy nő se.


A 21 éves fiú:még gyerek vagy,meg butuska is,mert ha valaki szeret vkit,akkor heti egyszeri találka nagyon kevés.És heti fél napra senki se teljesen a saját arcát mutatja,ahogy írtam is,lakva ismerszik meg a másik!

2013. jan. 26. 04:18
 15/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ennek ismeretében próbálok reflektálni a problémára.
2013. jan. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hiányosan tetted fel a kérdést. A helyedbe részleteztem volna:

-hány évesek vagytok

-mivel foglalkoztok(tanulás v. munka)

-mekkora a távolság köztetek?


Legfőképpen ezen válaszok ismeretében tudnék választ adni a kérdésre.

2013. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

OMG :D:D:D Szal nem csak üzeneteket küldtél nekem ha nem itt is próbálsz engem leoltani mikor szerintem full normális választ adtam neked... De nem baj, te úgy tűnik egy ilyen erőszakos irányító típusú lány vagy aki csak azért kérdezett hogy aki a párodnak add igazad azt le tudjad oltani. Ebből én arra következtetek hogy önértékelési problémáid vannak. Az is lehetséges hogy mivel ennyire szülő ellenes vagy, te nem jössz ki jól a családoddal sőt erősen rossz lehet. Az hogy aki mást mond mint amit te hallani szeretnél, ne hagy isten téged hibáztat az nem azt jelenti hogy rohadt köcsög szemetek vagyunk akik csak téged akarnak bántani. Ebből azt is lemerem szűrni hogy sokat bántottak. Lehet a szüleid? Ezt nem tudhatom de olyan megnyilvánulásaid vannak mint egykor az én barátnőmnek a kapcsolatunk vége felé néha voltak, ezért tudom hogy te milyen ember is lehetsz nagyjából. Én a helyedben rendbe tenném a kis agyacskádat elmennék egy pszichológushoz lehet segítene neked.


A buta 21 éves fiú

ui: szakíts a barátoddal, mert szerencsétlent már most sajnálom:D

2013. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Míg olvastam a válaszokat, fogalmazgattam magamban a sajátomat - de mivel kiderült a fiú kora, így más megvilágításba kerül az én válaszom is:

Mi azért odébb vagyunk már korban, de huszasok. 5 éve vagyunk együtt, úgy 12 km távolság választ el. Részemről már összeköltözhetnénk - én külön is élek szüleimtől, ő még együtt. Most fontolgatom, hogy választás elé állítom, mert én már megfogalmaztam neki a jövőbeli terveimet, amiben persze maximálisan benne szerepel ő is, tehát család, gyerek stb. Ő nem osztja meg velem a terveit... Arra gondoltam - bár picit félek -, hogy addig ne találkozzunk, míg nem dönti el ezt, persze vmi határidő azért legyen. Így nem befolyásolom őt, letisztulnak a gondolatai kettőnkről és a jövőjéről. Ebben csak az a gond, hogy míg én próbálom "nem befolyásolni", addig természetesen ő otthon van, ahol bárki egy kis elszólással is lelkifurdalást tud benne okozni, így hatva rá :( na mindegy, a lényeg: ez csak és kizárólag az ő döntése kell(ene), hogy legyen - az én álláspontomat már úgyis tudja!

Nálatok azért a 21 év még nem olyan drasztikus. Ráadásul nem is vagytok együtt olyan sok ideje, hogy nógatni kelljen ezért! Légy türelmes, továbbra is odaadó, kedves, gondoskodó és szeretnivaló. Ha van érv, amiért Téged választ, úgysem a fenyegetőzés lesz, hanem csakis Te magad!

2013. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én is ugyan evvel a gonddal küzdök. Ha neked jó dolog sül ki belőle kérlek írd le, hogy csináltad.
2013. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 LeftBehind ***** válasza:
Nem rosszból,de biztos vagy benne,hogy 21 évesen fenn tudnátok tartani egy saját lakást? Lehet,azért nem akar még összeköltözni veled,mert nincs meg az anyagi háttere hozzá!
2013. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!