Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze akarunk költözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarunk költözni a barátommal. Mikor van itt az ideje, ha ilyenek a körülmények?

Figyelt kérdés

Ő tavasszal szerzi meg a szakmáját, én nyáron diplomázom (BA). Ezután ő remélhetőleg dolgozni fog, én MA-ra megyek (lehetőség szerint levelezőre) és mellette dolgozni is szeretnék. Egyelőre csak a szüleinél fogunk lakni, ameddig kicsit összeszedjük magunkat anyagilag. Szerintetek mikor kezdjünk neki? :)

(Van már egy terv, de kíváncsi vagyok, hogy szerintetek hogy lenne a legelőnyösebb.)

21L


2012. okt. 20. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem kíméld meg magad attól, hogy szülőkkel együtt költözzetek össze....
2012. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz előnyös ha neked és neki is lesz biztos melója és minimum 1 albérletet ki tudtok fizetni.

Az hogy hajléktalan munkanélküli párként beköltöznétek a mama hotelba talán egy babát is oda termeltek minden csak nem előnyös.

2012. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami eddig jól működött NEM szabad elrontani azzal, hogy összeköltöztök a Mamáékkal.

A LEGJOBB kapcsolatokat is TÖNKRE teszi egy ilyen szitu.

Ha eddig jól elvoltatok igy akkor egy kicsit sztem kibirjátok még. (kb fél év) Sztem ennyi idő alatt összekaphatjátok magatokat és külön albérletbe mehettek. Nyugodttan ... Kettesben.

Ha viszont még is a mama féle verziót választjátok akkor készülj fel arra is, hogy lehet hogy már közös albérletbe nem juttok el vagy a tökéletes anyós-menye viszony örökre megszűnik. Remélhetőleg nem igy lesz de vedd számitásba. Tapasztalat.

2012. okt. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!