Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :s Lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :s Lehet ebből még valami? Vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Szóval,egy sráccal (17) alakult valami.Nekem már az első másodperctől szimpatikus volt,főleg a viselkedése velem..Elég sokat beszélgettünk és én belészerettem,ő pedig belém.Egyik nap délután elhívott randizni,persze azelött is sokat sétálgattunk együtt..de most kivételsen moziba mentünk volna,de két nappal elötte lemondtam.

Úgy éreztem,hogy nem igazán szeretem.Ez még nekem is furcs volt,mert pár napja még el se tudtam volna nélküle képzelni a napjaim,de akkor nem.Első szerelem átka lehet,vagy a folyamatos balszerencsém..

Szóval lemondtam a randit,és napokig kerültem a srácot,hogy gondolkozzak.

Ő írt nekem egy üzenetet,hogy ő ezt így nem akarja,és fél hogy egy másik srác áll a háttérben,és hogy nem ért engem..

Szóval hetekig nem beszéltünk.

de nem lett jobb.Egyre jobban hiányzott,folyton azt kérdeztem magamtól,hogy MOST ÉN SZERETEM ŐT?

Aztán egy nap kifakadtam.Teljesen kivoltam.Szóval végül ráírtam és bocsánatot kértem.

Ő nem adott második esélyt.

Azzal győzködtem magam,hogy nem erőltethetem rá,az ő döntése.De nagyon fájt.

Azóta nem beszélünk,csak köszönünk egymásnak.Sokszor látom,hogy néz,ahogy én is őt.Nem tudom még mindíg felfogni a dolgot ..eszméletlenül elszúrtam.

A barátjától azt hallottam,hogy még mindíg sokat gondol rám,és hogy szeret engem.És hogy mennyit kérdezősködik rólam.De azt nem értem,hogy akkor mért nem ír rám?Ő ''dobott'' én nem akarom zaklatni,szerintem az ő dolga lenne most rám írni.Egy hónapja várom,hogy írjon,pedig tudom,hogy nem fog.

Úgy érzem nekem nem kelll más,csak ő..Nemtudok rajta túllépni,és nem is akarok.

Lehet ebből még valami?

Eszméletlenül fâj a dolog.Bárcsak ne szúrtam volna el.:/

(16/L)


2013. jan. 26. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát bocsi hogy ezt mondom de tényleg nagy hülyeség volt lemondani a randit. Attól hogy randi előtt nem voltál belé szerelmes ez nem jelent semmit ez változhat. Végülis nem feleségül kért vagy ilyesmi. De nem akarok itt okostojásoskodni mert neked most nem erre van szükséged. Tapasztalatból mondom ne várj hogy írjon. Ha egy hónapig nem írt már nem is fog. VISZONT írj neki facen egy levelet. Írd meg hogy nagyon örültél hogy elhívott randizni mert úgy érezted hogy ő volt életed első szerelme de utána bepánikoltál és ráfogtad hogy ez az érzés csak a rózsaszín köd és megíjedtél és ezért mondtad le. Nagyon nagyon megbánta és ha visszacsinálhatnád biztos elmennél a randira. Azóta is nagyon bánod és rájöttél milyen fontos ő neked és nem akarod hogy ennek az egésznek így legyen vége nem akarod elfelejteni. Nincs más fiú rajta kívül és nem is akarod hogy legyen. Neked csak ő kell. És csak miután lemondtad a randit és nem beszéltetek jöttél rá igazán hogy milyen fontos is ő neked. Írd neki hogy nagyon nagyon nagyon szeretnéd ha megbocsájtana neked és el tudnátok felejteni és nagyon boldoggá tenne ha elmenne veled valahova. Írd le ezt így neki kicsit szebben megfogalmazva és utána ha tényleg még érez irántad valamit igent fog mondani. Nagyon drukkolok:)
2013. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot,nagyon hálás vagyok.:))

Eddig mindenki azt mondta,hogy felejtsd el,elszúrtad nála..

Igazából amit írtál,leírtam már neki a bocsánatkérő levelemben nagyjából.Nagyon félek rá írni,tudom,hogy őt is ezzel piszkálják,mint engem,hogy a haverja akivel jóban vagyok,sokat beszél rólam,hogy szeretem,lehet ha ráírnék teljesen kiborulna,hogy mi a fenét akarok..:s

Viszont,azon agyaltam,hogy ő is fél rámírni.Multkor beszélt vele a haverja,mert azthittem haragszik rám,erre elvileg meglepődött,mert azthitte én haragszom rá,és egy pár hétig nem is köszöntünk egymásnak.:/

De azért megpróbálkozok,csak oltári nagy erőt kell vennem.:):s

2013. jan. 27. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!