Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen hamar lesztek szerelmesek, volt már szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
20/f vagyok csak ezen sokat agyalok hogy csak a pasikál va ilyen vagy a láyoknàl is.
2013. jan. 25. 12:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze hogy van én már 16 évesen is szerelmes voltam
2013. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én még sosem voltam szerelmes első látásra. Sőt, nekem baromi sok idő kellett hozzá, hogy szerelmes legyek valakibe (egyszer voltam szerelmes). De ez nem hiszem, hogy nem függő, hanem alkati és személyiségi kérdés. Én nem vagyok az a rózsaszín ködös, romantikus típus, viszont egy olyan lány valószínűleg hamarabb szerelmes lesz, mint pl én.

21L

2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nagyon erős vonzódás volt,utána elég hamar jött mellé a szerelem is
2013. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a lányoknál van ez, a fiúknál nem
2013. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt lettem szerelmes a vőlegényembe. Első látásra szerintem max. nagyon erős vonzalom/szimpátia léphet fel.
2013. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt első látásra szerelem. Általában több hónap kell ahhoz, hogy szerelmes legyek.
2013. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a "szerelem első látásra" az inkább a fiúknál jellemző, mert ők vizuális típusok, és őket a nő külseje indítja be, és inkább náluk indít el, a látvány olyan folyamatot, amiből azt gondolják, hogy szerelmesek. A nőknek több idő kell. Viszont a nőknél hosszabb ideig tart a szerelem érzése, a férfiaknál hamarabb múlik el, de könnyebben is jön.
2013. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, hogy tudat alatt már a kezdet kezdetén eldöntöm, mire esélyes nálam az adott srác, tehát vagy eleve elindítja bennem a kémiai folyamatot (ami alatt nemcsak szexuális vonzalom értendő, hanem lelki is) és az erősödik az idő előrehaladtával, vagy elkezdek rá haverként/barátként tekinteni, és akkor az úgy is marad, történjék bármi. Nálam létezik a friend-zone fogalma, mi tagadás. Hogy ezt ki mennyire nevezi szerelemnek első látásra, rátok bízom. Lényeges azonban kiemelnem, hogy ez tényleg a nemmel függ össze a legkevésbé, ismerem én a barátságból szerelembe átcsapott kapcsolat történetét (megérteni mondjuk már nem vagyok képes) a leányzó részéről, illetve hozzám hasonló pasiról is tudok a környezetemben. Mindenki más.
2013. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kétszer tapasztaltam meg azt az érzést, amit úgy hívnak, hogy szerelem első látásra. Most nem fogok szkeptikusokat győzködni, hogy ez nem pusztán erős nemi gerjedelem, mert nem. Olyan élményem is volt, de ez a love at first sight dolog teljesen más. Olyankor tényleg mintha lelassulna a világ és azonnal más tudatállapotba kerülsz és onnantól kezdve másra se bírsz gondolni, csak a szerelmed tárgyára. Egyébként meg az a saját tapasztalatom, hogy már az első találkozásnál kialakul, hogy ebből lesz-e szerelem valakivel, vagy nem. Ha nincs vibrálás, hanem csak puszta szimpátia van, akkor később se leszek szerelmes. Jöttem úgy össze valakivel, hogy olyan alapon járni kezdtem vele, hogy jól kijöttünk, értékeltem az emberi tulajdonságait és vártam, hogy mikor jön már a szerelem, de nem jött. A szerelemben pont az a különleges, hogy sose racionális alapú: szóval hogy mennyire kedves, aranyos, okos, jóképű..stb az illető, ilyen szempontból nem számít.
2013. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer lettem úgy szerelmes, hogy két nap alatt. azelőtt semmi.

De volt, hogy három évig tetszett, aztán estem bele tehát..:D változó:)


17/L

2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!