Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Miért van ez? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Miért van ez? Milyen ez a helyzet? Mi a véleményed? Ez már szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Nagyon tetszik. Régóta piszkálja a fantáziám, mert nagyon kívánatos teste van és ha úgy jöttek volna össze a dolgok, nagyon meg***tam volna. 10/10, istennő, nem tudom eléggé hangsúlyozni. Attól félek, hogy kezdek hozzá egyre jobban érzelmileg kötődni. Mostanában ha arra gondolok, hogy mi lenne, ha összejönnék vele csak azért, hogy ...., nem érzem úgy, hogy jó lenne. Más csajjal simán menne, nem érdekelne a lelki problémája. Lehet, nem bírnám ezt tenni vele, de azért még mindig erős bennem a testi vágy.

Nem rég tettem túl magam egy másik lányon, akit évek óta szerettem, de sajnos nem lehetett közöttünk semmi, így csak "plátóian szenvedtem" hosszú időn át. Nem akarok megint szerelmes lenni, komolyabban kötődni egy lányhoz, főleg hozzá.

Lehet ez a növekvő vonzalom menekülés az előző szerelemből? Vagy mi ez?


2013. jan. 26. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez 100%-os, régimódi normális vonzalom, amiből szerelem lehet.
2013. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak vonzó számodra, ezt nem kell meg magyarázni szerintem. Miért félsz ettől az egésztől? Ha kívánod és szereted is egyszerre az jó nem?


Szedd fel a csajt!

2013. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok megint reménytelen helyzetbe kerülni és csak vágyakozni olyan után, akiről tudom, hogy sohasem lehetek vele, és ő sem lenne velem boldog. Örülök, hogy már el tudtam felejteni az előző lányt, nem kell több ilyen.


Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 26. 21:10
 4/4 anonim válasza:
Velem is volt ilyen helyzet és túl sokat vártam, amíg már eszembe jutott hogy elhívom randizni erre pedig attól féltem hogy nemet mond.
2013. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!