Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen pasi jön be?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy milyen színű haj, mekkora magasság, milyen szintű kigyúrtság stb. Mondjatok például olyan híres embereket, akik szerintetek helyesek.

Csak kíváncsi vagyok, mert például egyik barátnőmnél kizártak a vörös hajú pasik. És belső tulajdonságra? Milyen legyen? Vicces, komoly? Mindent írjatok légyszi, többnyire hosszú válaszokat szeretnék. Előre is köszi!



2013. jan. 26. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mint József Attila
2013. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hajszín mindegy, de inkább sima. Szemszín főleg mindegy (bár a zöld tetszik). Inkább az arc össze helyessége számít. Magasság mindegy. Kigyúrt ne legyen semmiképp, esetleg nagyon-nagyon enyhén, bár inkább sportos. Maci se legyen. :) Bensőleg? Komoly és vicces. ;)
2013. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

mint Michael Jackson :)

am ha kell komoly,ha kell vicces haj szem személyiségfüggő,van aki abarnét imádja,van aki a kéket,a szemszín h kinek tetszik az attól függ hogy a lány apukájának milyen szinű a szeme(mert ez tudatalatt emlékezteti őket arra,hogy ez az aki olyan jó lesz mint apa)a kigyurtság sem fontos,ezért jó ha van,de a fő h ne legyen kövér.amugy a hajszín tényleg nem számít,a vörös is nagyon jó :) belsőben passzoljanak,a pasi legyen kedves,legyen uriember,bánjon úgy velem mintha én lennék neki az egyetlen,ha szomorú vagyok nevettessen meg,ha vidám akkor velem nevessen,de ne legyen állandóan nevető barom,aki mindenen nevet,lehessen vele komoly dolgokról beszélni,legyen odaadó,mindig szeressen,akkor is ha nincs rajtam smink,bókoljon,attól olvadnak a csajok,és egyszerűen szeressen,és legyen normális.:) de ne mondogassa azt hogy jajj te ugyis szakitani fogsz velem,nem érdemellek,meg szoval azérta apsinak legyen önbizalma is ,de ne legyen nagy az egoja..ha romantikus az is nagyon inponáló,ha mégsem olyan fajta az se baj,de tegyen meg mindent ami nekem tetszik,úgy hogy közben ő is jól érezze magát.foglalkozzon velem,de ne annyira h magát elfelejti,átolja magát,törődjön magával(borotválozzon,fürödjön) ne legyen gyerekes,se anyamániás,se partimániás,hát jó lenne ha nem is cigizne,és hát ne erőltessen semmit,amit én nem akarok..hát ennyi jutott eszembe.xd ám korfüggő,mert már a 40 éveseknek az a fő h legyenállása,meg pénze...na de te hány éves vagy?:) ha van kérdésed írhatsz nyugodtan.xd imádok segíteni,nemtom elmegyek pszichológusnak szerintem :D

2013. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3. Te jó ég. :D

Ne erőlködj ennyi szöveget egy fiú se tud egyszerre feldolgozni. :DD


Jól van, komolyabbra fordítva: a szemszín nem egészen így működik, a nők a minél eltérőbbet keresik, nem olyat, aki közvetlen rokonra emlékeztet. Esetleg természetre keresik a fiatalok a másik nemben az ellenkező nemű szülőt, ha jó volt a szülők kapcsolata és a szülő-gyermek kapcsolat is.

2013. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Off:


Miért probléma, hogy sokat írt? Jobb lenne ha tőmondatokban fogalmazná meg a véleményét helyesírási hibáktól hemzsegve? Ugye, hogy nem?! Kár lenne belefojtani a szavakat, hiszen manapság egyre nehezebb olyan lányokat találni, akikkel írásban is élvezetesen, tartalmasan el lehet társalogni. Fiúként van benne tapasztalatom, hidd el! :) Írsz egy oldalt és kapsz választ két mondatban, majd próbáld meg ebből továbbfejleszteni a kommunikációt. Nem könnyű :)


On


25f

2013. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendben, részben igazad van. Annyit azért megjegyeznék, hogy akitől két mondatos választ kapsz- az is tudna többet írni. De hosszútávon ne foglalkozz vele, mert nem neked írja azt a "többet". :)
2013. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan ismerkedésre értettem, általános dolgokra gondolok. Viszont amit írsz, az abszolút igaz.
2013. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A haj és szemszín számomra már nem olyan fontos,mint régebben. Kigyúrtság nem számit, de azèrt sportoljon vmit pl. fusson vagy amit szeret :) A magasság mindebképpen 175 centi felett legyen max 190 :)

Belső tulajdonság: legyen figyelmes,őszinte,kedves stb...

Híres ember: Gyurta Dani ( nem az izmai miatt,hanem amilyen önzetlen) :) szép estét 20/L

2013. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én "általános" dolgokban, főleg ha jó a téma, több oldalt is tudok "fejtegetni". Pont abban tudok. De ilyesmiben, mint a kérdés, nem tudom olyan bőlére ereszteni. Bár elég egyértelmű vagyok, közölni szoktam a dolgokat. Nekem picit zavaros is, amit ő írt, de rendben, legyen igazad, talán a fiúknak így tiszta, ha ennyire részletezve van. :)

(Azt tudom, hogy senki nem gondolatolvasó, nem is várom el).

2013. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9 vagyok, a 7-nek szólt. :)
2013. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!