Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit akar? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit akar? Miért ilyen hülyék a lányok? Lányok ilyenkor mi van veletek?

Figyelt kérdés

Volt már néhány olyan eset, hogy rám irt faszbukon egy csaj. Viszont a legutóbbi már olyan érthetetlen volt számomra, hogy muszáj volt kiírni a kérdést.

Szóval egy hónapja bejelölt egy csaj. Nem kerítettem neki nagy feneket, mert be volt jelölve neki kapcsolat, meg nem is nagyon tetszett. Aztán ma reggel írt, hogy "jóreggelt". Dumáltunk is egy darabig, aztán kiposztolt a falamra egy olyat, hogy ezek a mérnökök mindig rá hajtanak (mérnök hallgató vagyok) . Amugy érdeklődő volt meg minden, bár sokat beszélt az exéről, aztán meg benyögi, hogy ő annyira szereti az exét, stb... amúgy 20 évesek vagyunk. EZ MI??? O.o



2013. jan. 26. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány hülye.Nem kell ennyire általánosítani.

A másik meg,hogy nem facebukon kéne élni.Beszélgess csak.A többivel ne törődj.

2013. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez a csaj hülye.nem mindenki ilyen.
2013. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
valószinűleg csak szivat, mert lehetséges, hogy csak féltékennyé akarja tenni a mostani bikáját....részvétem haver
2013. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaj hagyjátok már ezt az általánositást!! akinek nem inge ne vegye magára! kész.
2013. jan. 26. 21:21
 5/13 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg szerintem is féltékennyé akarja tenni.
2013. jan. 26. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:

amúgy ez nem hangzott úgy szerintem:D

deh,haggyad a fenébe a csajt! nem is érdemes,csak gondolm unatkozott:-P vannak hülyék...


13/L

2013. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mármint általánosítóan
2013. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oksa :D
2013. jan. 26. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne úgy ítélkezni,ha pl.: bemásolod a beszélgetést..
2013. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de azért ennyire trógernek lenni ...ráadásul 20 évesen!
2013. jan. 26. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!