Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam meg anyumna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg anyumnak a szitut?

Figyelt kérdés

Az én problémám igen "súlyos". Úgyhogy kérlek titeket, hogy csak "normális válaszokat adjatok". Komlytalan, idióta válaszoktól kíméljetek. köszönöm.

(L) 20 éves vagyok, és az anyám nem akarja elfogadni mikor van barátom. De az a legfúrcsább, hogy mikor nincs akkor mindíg azt mondja, hogy mi van velem... netalán a nőket szeretem. Mikor meg van akkor az a baj , hogy találkozom vele, és nem szabad sok időt eltöltsek a köreiben. Ebből kifolyólag nem is volt hosszútávú kapcsolatom.. max 5 hónap. Hogyan magyarázhatnám meg neki(tapintatosan), hogy már nem vagyok kislány és adjon szabadteret nekem. Vagy eggyeltalán mit csináljak? Meddig tűrjem még ezeket a piszkálgatozásokat. (egybként ő sem az öreg anyukák közé tartozik 43 éves, fiatalos anyuka.)


2013. jan. 26. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy érzi hogy ha 23 évesen szült téged akkor elcsesz'e az életét elvetted a fiatalkorát (nyilván nem a te hibád) és nem akarja, hogy te is megszívd, ha mondjuk bekapod a legyet.
2013. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
Túlságosan ragaszkodik hozzád. Meg kéne beszélni vele, hogy nagy lány vagy, és nem 12 éves, az az idő elmúlt. Próbáljon meg nőként kezelni, és fogadja el, hogy felnőttél időközben.
2013. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért viselkedik így. A legnagyobbik gyerekem és köztem van ennyi idő. Nekem elsősorban a tanulásuk volt fontos. Így soha nem piszkáltam, nem értem. Inkább abban keresném egyedüli gyerek vagy, de ez arra sem magyarázat.
2013. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van 1 kissebb fiú testvérem. () igaz ő mozgássérült.
2013. jan. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!