Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 30 évesen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 30 évesen van esély találni egy gazdag pasit?

Figyelt kérdés

Kiábrándultam a pasikból, nem hiszek többé az érzelmekben. Ha már úgyis szemét és megcsal, csajozik, legalább akkor legyen gazdag.

30 évesen még lehet gazdag pasit kifogni? Az nem baj, ha öregebb, de én nem vagyok már ehhez túl öreg?


2013. jan. 27. 10:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

gratulálok!

sikerült egy f.asza kérdést föltenned,nézzük elér-e a népharagja.

Amúgy nem vagy öreg a többi meg...

2013. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
egy 30 évestől elvárható lenne némi ész... Grat neked! Esélyed persze ettől lehet.
2013. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Hmm...nem foglak lehordani mindennek, de eléggé el lehetsz keseredve.

Nem minden pasi szemét, hűtlen, erőszakos, vadállat. Igenis van köztük is normális.

Nőként írom! Pedig engem is jó néhányszor átejtettek.


A pénz nem boldogít...


24N

2013. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
43%

U ez undi...

Én nem tudnék senkivel sem eggyütt lenni ha nem szeretem nem vonzodok hozzá. De ha neked megy hajrá. Szintén 30N

2013. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Jégtánc ***** válasza:
Ha igényes vagy,adsz magadra,és az eszed is megvan hozzá,akkor miért ne:)
2013. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

De ha semmit sem érzel az illető iránt,csak azért vagy vele,mert van pénze,akkor boldog leszel?

Érzelmileg ugyanott leszel,egy idő után nem fog érdekelni a pénz,mert majd olyat társra fogsz vágyni,akit szeretsz!

Pénzért nem lehet boldogságot venni.

Nekem volt egyszer egy ilyen barátom,hiába volt sok pénze,hiába vitt el 20 ezer forintos vacsorára(nem azért jöttem vele össze,mert gazdag volt),nem tudtam bele szeretni,és hiába tudta,hogy nagyon tetszek neki,és hogy jómódom lenne mellette,részemről nem voltak meg az érzelmek.....már én se vagyok olyan fiatal,hogy hülyítsük egymást az illetővel....


28/L

2013. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Találhatsz, de kérdés: meddig marad veled. Másik kérdés: mit kér tőled, mennyit ad neked. Sok jóra ne számíts. Az ilyen nőket kerülném, mint a pestist!
2013. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
50%

Legalább őszinte!

Nem játsza az eszét, mint a nők 99%-a.

Egyébként simán van esélyed!

2013. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%
Ha már fontosak voltak valaha is az érzelmek,akkor nem hiszem,hogy egy qurva szintjére akarnál lesüllyedni.Ez csak hiszti.Szedd össze magad és keress,30 évesen még fiatal vagy.60 évesen már aggódhaszt.
2013. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem kell együtt lenni vele, nyitott kapcsolat kell, az ilyen férfiaknak úgyse 1 nőjük van.

A lényeg az , hogy te jobban felkeltsd az érdeklődését , hogy hozzád járjon haza és ne lecseréljen a többire.

Az elítélőkkel ne törődj, míg ők a számlákat nyögik te vígan élsz, már ha van hozzá adottságod és elég érzelemmentes vagy. Ha 28 évesen sikerült 30 évesen is fog.....

2013. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!