Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is szoktatok így viselkedni? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy lány,az osztálytársam.Már több éve járunk ugyanoda,de csak most figyeltünk fel egymásra.Már szeptembertől kerülgettük egymást,de főleg októberben volt 3 hét,míg szinte minden pillantban engem nézett,beszélgetést is kezdeményezett velem(pedig elég csendes lány).Már azon voltam,hogy elhívom randizni,de most,már vagy egy hete,mintha teljesen elvesztette volna az érdeklődését irántam.Kb egész nap rám se hederít,láttam hogy másokra néz..most akkor mégse érdeklem?Mit csinálhatok ilyenkor?

16-F/16-L


2012. nov. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozunk, hogy ez az idióta ki fogja-e írni a helyzetet gyik.hu-ra...
2012. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemár..erre nem is gondoltam.
2012. nov. 21. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Felszedte már valaki más.
2012. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő nézett,összeszedte minden erejét és kezdeményezett, várt, Te meg nem hívtad el. Most azt hiszi, hogy nem tetszik neked. Szerintem.
2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbálj vele a lehető legtöbbet beszélgetni! hátha javulna a kapcsolatotok
2012. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ezt akkor csinálom amikor hiába jelzek a srácnak, látom (azt hiszem) hogy nem érdeklem, így próbálok nem rá figyelni. szerintem hívd el mihamarabb, vagy legalább mutasd ki hogy nem közömbös a számodra:)
2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor megpróbálom a dolgot.
2012. nov. 21. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor csinálom, amikor megsértődök a srácra, mert nem fogja a jeleket. Persze, hamar fel kell adnom a sértődést, mert ha a pasi nem érti azt, ha tetszik nekem, akkor hogy értené a sértődésem? :D Szerintem a lány azt hiszi, hogy nem érdekled és próbál elfelejteni! Lépj!
2012. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!