Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? A férfi otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? A férfi otthon hagyta a barátnőjét egy idegennel sráccal? Ti hogy vélekedtek? Lehet valami köztük?

Figyelt kérdés
Németországba jöttem. A barátnőm, akivel évek óta együtt vagyunk otthon maradt, mert ott van a munkahelye. Két hónappal ezelőtt befogadtunk egy roma srácot(21), mert kitették az árvaházból. Dolgozik, és mivel nem akartam, hogy utcára kerüljön, nem tettem ki. Mit gondoltok lehet valami közte és a barátnőm között (26)? A lakásban egy szoba, egy konyha, és egy fürdő van. Ők egyszobában kell aludjanak. Idáig úgy aludtunk, hogy mi az egyik felén, és a srác a másik felén a körkanapénak. Most hagyjuk a bizalom kérdést, csak egy kívűlálló személy véleményére vagyok kíváncsi.
2013. jan. 27. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már az meredek hogy befogadsz egy idegent az ágyadba! Ha ez nektek belefért, akkor már bármi belefér.
2013. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
ez most komoly? eddig 3-as aludtatok egy egyban most meg ők ketten fognak? azért ez mindenképp bizarr, ha lesz valami köztük, ha nem... komolyan, nem is értem, bakker. és hogyan szeretkeztetek eddig,ha mellettetek feküdt egy vadidegen férfi is?
2013. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Forró az ügy. Nem gondolnék a barátnőd részéről szándékos megcsalásra, de ebben a szituációban bőven adódik lehetőség a hosszas és bizamas beszélgetésekre, melyek akár össze is hozhatják őket. A barátnőd helyében én inkább a konyhába oldanám meg az alvást. A vendég - ha úgy kezelik - aludjon a szobában.
2013. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Még az erényöv sem állíthatná meg őket, ha akarnának valamit egymástól.

Másrészt: jézusom!!!! Egy ágyban egy idegennel????

2013. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

fúúú lehet nekem rossz a lelkiismeretem de attól kinyílt a bicska a zsebembe,hogy elolvastam a kérdést.

Ott hagytad a csajodat egy másik csókával 1 szobában 1 ágyban (?),azon csodálkoznék ha nem történne semmi.

Remélem kamu kérdés

2013. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Kamu.
2013. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt amikor éjszaka dolgozott.. Sajnos nem futta nagyobb lakásra bérelni, azért kellett egy ágyban aludnunk.
2013. jan. 27. 16:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés !!! Nem szórakoznék hülyeségek kitalálásával, csak, hogy szórakozzak!
2013. jan. 27. 16:18
 9/15 anonim válasza:
90%

De akkor meg minek fogadtátok be ?!

Én nő vagyok,de nincs az a pénz,hogy egy ágyban aludjak egy idegennel,ráadásul úgy,hogy a párom külföldön van...

2013. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
najó, oké, h bwfogadtátok, amíg nem talál magának egy kiadó szobát, de azért két hónap alatt meg már tudott volna, nem? hacsak nem arról volt szó, h ti ketten nem tudtátok volna fenntartani azt az albérletet és azért vettétek oda, h beszálljon a költségekbe ezáltal nektek nem kell elmennetek onnan. ez volna az egyetlen érthető magyarázat. de még így is necces, barátőd dolgozik? most, h te No-ban keresel pénzt, küldhetnél neki annyit, h legalább egy külön szobát bérelhessen magának, ha neki sincs önálló keresete és komolyan gondolod ezt a kapcsolatot, mert ez így nem lesz jó...
2013. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!