Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen, hogy állatszerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen, hogy állatszerető pasit találjak?

Figyelt kérdés

Az életembe elég fontos szerepe van az állatoknak, mindig van is velem min. egy kutya. Tudom, hogy ez sokak számára visszataszító.


Nem, nem akarok animalsex-elni. :D


2013. jan. 27. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem,ez nálam is alapfeltétel volt.

Vágtam volna ki mindenkit a fenébe, ha nem képes normálisan viszonyulni egy kutyához vagy macskához.


Az ember lelkét leginkább az mutatja meg, hogy hogyan bánik azokkal, akik rá vannak utalva. Tehát nekem olyan szóba sem jöhet, aki nem szereti az állatokat.

2013. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeretem az állatokat. 7 évig volt macskám, most pedig kutyát szeretnék. Ráadásul nagytestűt.
2013. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég sok ember szereti az állatokat... szerintem nehezebb olyat találni, aki nem. Bár én szerintem nem is kezdenék olyannal, aki nem szereti őket.
2013. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Imádom az állatokat és szerintem még rajtam kívül naogyon sokan. 25/F
2013. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!