Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jolmukodo kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jolmukodo kapcsolatba mennyire kavarhat be egy harmadik szemely?

Figyelt kérdés

A parommal ket eve vagyunk egyutt...egyetem miatt most mas-mas varosban fogunk lakni sajnos...

O viszont egy varosba kerul egy volt osztalytarsaval, aki igazabol sosem birt engem, viszont a paromat szereti... allandoan flortolne vele. ha nem is nyilvanosan...

Vajon egy magabiztos ket eves kapcsolatba beletud kavarni?

beszeltem errol a parommal es szerinte o ismer engem, igy mindegy neki az, hogy ki mit fecseg...

szerintetek?


2009. szept. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha bele tud, az a te hibád, vagy a párodé. Tehát feltétlen bizalom, no hiszti, no ellenőrzés, az egyik szemed nevet, a másik pedig figyel .
2009. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret téged, akkor nincs mitől tartanod. Ha megteszi az azt jelentené, hogy nem igazán szeret és akkor kár ezzel foglalkoznod!! Ne görcsölj!! Bizz benne és önmagadba!!!!
2009. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mindkét félről teljesen elképzelhető, hogy egy megértő, kedves barát, aki csak beszélgetni akar be tud kavarni.
2009. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat...:\
2009. szept. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!