Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak "dugni" akart velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak "dugni" akart velem?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy lánnyal, én komoly randira számítottam, de heves csókolózás után átmentünk hozzá és szeretkezésbe csapott át a történet. Ő nem akart többet amúgy, de azt mondta nagyon jó volt velem. Amúgy az igényesebb fajtából való volt a lány, szóval... én is meglepődtem.


Van amúgy itt olyan lány, aki benne lenne hasonló kalandban? Küldök képet is, ha kell, persze ő is küldjön. Mert nemrég szakítottam a barátnőmmel, és nagyon hiányzik a testi része. Amúgy igényes srác vagyok és nem hajtok ilyen kalandokra, de kíváncsi vagyok.


2013. jan. 27. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,azt akarta,és meg is kapta.Legalább mindkettőtöknek jó volt...
2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg csak ennyit akart.
2013. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Wait....


Leírod nekünk volt egy csaj akit sikerült egy dugás erejéig megismerned, úgy ,hogy ráadásul mindkettőtöknek élmény volt és ahelyett ,hogy vele próbálkoznál tovább a vakvilágba keresgélsz?

2013. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most azzal jön maradjunk barátok... és összejött a volt barátjával.
2013. jan. 27. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
sok ilyen nő van. ajánld fel neki h ebben bármikor benne lennél csak szólnia kell :)
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan en lany vagyok, de ugyanez tortent velem is, mint veled...
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek után mit próbálkozzak? Max várni tudok amíg rájön, hogy mégsem akkora a farka mint nekem és szakít vele. És amúgy nem csak ez számít tudom, de az biztos, hogy ennek lesz folytatása.... 1-2-3-5-10-30 éven belül. de nem most.
2013. jan. 27. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor legyél türelmes,ha neked is ez kell
2013. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha valakivel csak szexelni akarok akkor megbeszélem vele előtte bár nekem mindig több lett mint szex :)
2013. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!