Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan kérdéseket itt az oldalon,hogy kinek milyen férfi test jön be.

Erre mindenki elkezdte bizonygatni,hogy ő utálja az izmos pasikat,fúj,egy férfi ne legyen izmos(?).

Ilyeneket linkeltek:

[link]


Én izmos pasi vagyok,olyan akit a nők ezen az oldalon megvetően lefujjognak.Mégis strandon,uszodában sok elismerő pillantást kapok,flörtölnek velem,minden eddigi barátnőm imádta a testem. Az izmos barátaimnak sose jelentett gondot a csajozás.Szóval akkor most miért írja itt mindenki,hogy nem tetszik neki az izmos pasi?Nem zavar annyira,de érdekelnének az okai,miért kell itt teljesen mást állítani,mint a valóságban...


2013. jan. 27. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van az a réteg a nők közül, akiknek az izmos pasik jönnek be, de azok leginkább csak külsőre mennek, annyit is érnek. Az értelmesebb részének pedig nem ez a legfontosabb.
2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

jé,Öngyilkosok szobájából van a kép

nekem tényleg nem jön be

2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A túl izmos nem szép, taszító, de a normálisan izmos az vonzó, mint ahogy a vékony, vagy a mackós is lehet vonzó. Mindenkinek más az ízlése.
2013. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves MarlaS

De el is utastanál azért egy pasit,mert "túl" izmos?

Ilyen szinten:

[link]

2013. jan. 27. 22:04
 5/18 anonim ***** válasza:
hat az aki ezen a kepen van, nem jon be. nem csak az izmossagtol fugg hanem egyfajta kisugarzastol is.:D nekem bejonnek az izmos pasik:D mint pl ian somerhalder, paul wesley :D de nem muszaj egy pasinak igy kineznie h ha megnyero a mosolya:D
2013. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem rohadtul zavarna, ha a pasimnak nagyobb melle lenne, mint nekem...
2013. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az az igazság,hogy elismerem az izmok mögött álló munkát és becsülöm,de egyszerűen nem vonz...
2013. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt egy olyan világban kérdezed, ahol SP és Fluor Tomi sztár. :S


Amúgy pedig , ha belegondolsz, a mai huszonéves lányok is qrvák, ha nem hajlandók kis testi-lelki girnyákkal járni, hanem jobban érzik magukat a 10-20 évvel idősebb férfiak társaságában. Ahogy a 30+-os pasik is pedofilok, ha nem a korosztályuk elhízott, "pénteken-is-a-hétfői-pörköltszagú-pulóveremet-viselem" - típusú női közül válogatnak.


Ez nem jelenti azt, hogy minden 30-as nő igénytelen, s azt sem , hogy minden fiatal srác kis görcs! Bár gondolom, jól le leszek pontozva. :(

2013. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egy pasi ne legyen hiúbb a nőnél vagyis nálam, ne foglalkozzon többet a külsejével. nekem nem jön be a felpumpált izom, a természetes izmosságot, erőt szeretem.
2013. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mi az hogy felpumpált? Na ezt nem bírom.Az ember kemény munkával dolgozik a testén rengeteg időt és energiàt beleölve és annyit kap,hogy felpumpált?

Olvasson egy kicsit a témáról aki ilyet ír,mert ez..sértő.

2013. jan. 27. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!