Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan kérdéseket itt az oldalon,hogy kinek milyen férfi test jön be.

Erre mindenki elkezdte bizonygatni,hogy ő utálja az izmos pasikat,fúj,egy férfi ne legyen izmos(?).

Ilyeneket linkeltek:

[link]


Én izmos pasi vagyok,olyan akit a nők ezen az oldalon megvetően lefujjognak.Mégis strandon,uszodában sok elismerő pillantást kapok,flörtölnek velem,minden eddigi barátnőm imádta a testem. Az izmos barátaimnak sose jelentett gondot a csajozás.Szóval akkor most miért írja itt mindenki,hogy nem tetszik neki az izmos pasi?Nem zavar annyira,de érdekelnének az okai,miért kell itt teljesen mást állítani,mint a valóságban...


2013. jan. 27. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az izmos pasik de a nagyon kigyúrt nem amit inkeltél másodszorra az nálam a határ az még belefér ha nagyon helyes mellé és rendes de annál izmosabb már taszító
2013. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én rosszul vagyok az ilyen paliktól, de elsősorban nem is a külső miatt, hanem mert totál más az értékrendünk (pl. nem mernék mellette egy zsíros kolbászt vagy egy csokit megenni, mert leszólna.)
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez hülyeség. Nem értékrend, hanem IQ és EQ kérdése a "leszólás". És ez nem függ attól, hogy ki sportol, ki nem. Sajnálom, hogy csak ilyen idiótákkal találkoztál.
2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9 a felpumpált izom az ami a szteroidokból épül és ha abba hagyod a tablettát amit szedsz akkor le is ereszt


de egy igazi szépen megmunkált izom természetesnek hat

2013. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem ez az alkat és még hasonlít is...szokták mondani rá mások is :)

[link]


Nekem tetszik és mondhatom,hogy dolgozik ezért ,nem "felfújt" stb.

Nem hiú,nem öltözik úgy,hogy feltűnő legyen..de ha levetkőzik akkor nekem végem:)

2013. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

23.50-es vagyok

még valami

azoknak nem szokott az ilyen izmos pasi tetszeni,aki soha sem kapna meg ilyet :P vagy még nem ölelte két olyan izmos kar! :)

2013. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, ha a barátom nem lenne izmos, de egyértelmű, hogy nagyon bejönnek az izmos pasik, szóval eddzél csak tovább nyugodtan.:P
2013. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De most téged miért zavar, hogy vannak nők, mint pl. én is, akiknek nem tetszik az izmos férfi? :D

Vannak ilyenek is, olyanok is, ennyire butus ne legyél már, de tényleg...

2013. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!