Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kívánja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja a barátnőm a szexet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, sose volt gond a szexszel, de a nyár elején ez megváltozott... Azt mondja élvezi, de megvan nélküle... Nagyon nehéz felizgatni, pedig ezzel se volt gond soha... Lehet hogy kezd megunni?? Elég zavaró, mert nemcsak ebből állna a kapcsolatunk, és én kívánom őt hetente többször is... Segítsetek! Bunkó válaszokat nem várok!
2009. szept. 2. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

őőőő... ha nincs senkije, és eddíg egész jól megvoltatok, akkor lehet h hiányzik neki egy kis távolság... arra gondolok, hogy nem együtt töltitek el az időt.. hagysz neki időt arra hogy ujra elgondolkozzon azon húdejólenne már egy nagyot... az embernek néha szüksége van szabad térre..

ha ez nem válik be akk lehet h kiszeretett belőled... egyébként más ötletem nincs

2009. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hm, én nem hiszem hogy nem szeret már, inkább megszokássá válhatott két év alatt a szexuális életetek. Szerintem próbálj meg valami izgalmas újítást belecsempészni...

Pl szeretkezzetek ott ahol még soha nem tettétek, vagy próbáljatok ki játékokat. Szerintem az ilyen izgalmas dolgokban biztosan benne lenne :)

Lány 25

2009. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Néhány hormontartalmú gyógyszernek is lehetnek hasonló mellékhatásai. Nem szed a barátnőd fogamzásgátlót vagy más hormontartalmú készítményt? (Fogamzásgátlóból a legalacsonyabb hormontartalmút szedje, ha szed.)
2009. szept. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Égre-földre esküdött, hogy nincs senkije, és nem is volt rá semmi nyom. Csak a szexet nem akarta. Aztán egyszer amikor korábban értem haza, megláttam kézen fogva a másik pasijával.
2009. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy a fogamzásgátlónak lehet ilyen hatása, de nem szed azt se...
2009. szept. 2. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát tényleg az a legvalószínűbb hogy kezdi unni a banánod. Ráadásul 2 év után ez még normális is. Én is csak az izgalmas újításokat tudom javasolni, erre nemigen létezik más megoldás. Szokatlan helyek, szerepjátékok, te ismered, te tudod mi az amit még bevállal. Én a segédeszközöket is nagyon javaslom, már csak azért is mert az ilyesmit egész egyszerűen lehetetlen nem kipróbálni amint lehet. (amint hazaértek a szexshopból, de lehet hogy még a liftben)

Esetleg naptárazz, azt ugyan kikérik maguknak hogy a ciklus végén nyűgösebbek, de hogy a közepe táján jobban kívánják a szexet az biztos.(nem a véletlen műve, hanem a természeté. védekezz!) Még akkor is ha a hölgy kicsit prűdebb, és nem biztos hogy máskor haza mernél állítani egy péniszgyűrűvel, pár szexmentes hét után az érzékeny időszakra időzítve a dolgot tuti a siker.

Ja és ne vess be mindent, csak amennyit szükséges, hogy ha legközelebb ilyen lesz (mert lesz ha együtt maradtok) akkorra is jusson újdonság.

2009. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok jóra ne számíts. Valszeg valami már kenegeti.
2009. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!