Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de hátha elolvassa valaki..

Szóval...megismerkedtem több, mint másfél éve egy sráccal egy internetes oldalon, aki szinte egyből letaglózott. Rengeteget beszéltünk, sokszor hajnalig, és annyira de annyira más volt, mint bárki eddig, akivel, hogy lassan most már több, mint 1 éve, hogy nem beszéltünk egy szót se(miattam persze), de még mindig nem tudom kiverni a fejemből. Ezalatt az 1 év alatt nekem lett egy kapcsolatom, és szerettem őt, csak egyszerűen nem passzoltunk össze. Amíg vele voltam, addig is szinte minden nap gondoltam a másik srácra - pedig nem is beszéltünk egyáltalán! Reménykedtem, hátha elmúlik, de nem így lett. Mindig teljesen fellvillanyozódok, ha rá gondolok, annyira olyan volt, mint én. Ehhez társul, hogy rohadt büszke vagyok, ahogy Ő is, ugyanis egy gombnyomásra lenne, hogy újra beszélni kezdjünk, de nem merem, vagy nem is tudom, félek, izgulok. Mindig titokban nézegetem az interneten, ahelyett, hogy lépnék, és nem jellemző rám ez a félénkség, de egyszerűen nem tudom meglépni biztatás nélkül. Nem olyan rég megláttam, hogy ismerősök lettek az exem testvérével, és borzasztó féltékeny, ideges lettem.

Nyílván benne van az is, hogy lehet hogy Ő már rég elfelejtett, de én ezt erősen kétlem. Miért van az, hogy nem bírok elfelejteni valaki, akivel még nem is találkoztam, és ha már így alakult, mit tegyek?

Válaszokat köszönöm.


2013. jan. 28. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Kimaradt egy resz a leirasbol, mert a szoveg kozepe nem teljesen vilagos?

Nem derul ki, hogy miert hagytatok abba a beszelgetest...


Ettol fuggetlenul en azt mondom, hogy nyugodtan irj neki, ne tul tulakodoan, csak erdeklodj, mi ujsag van vele, aztan hatha elkezdodik megint a beszelgetes.


A tulzott buszkeseget erdemes felretenni az ilyen helyzetekben, mert konnyen lehet, hogy valami jo dolog utjaba all a makacssag...

2013. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, és akkor tisztábban látod a dolgokat. Semmi veszíteni valód nincsen mivel jelenlegi helyzeted szinte semmi..Aztán ha kezdeményezel felé, látja hogy újra nyitott vagy vele egy baráti vagy akár párkapcsolatra, és eltudja dönteni hogy ő hogyan is viszonyul hozzád, mit szeretne.. Ha elutasít legalább megpróbáltad és folytatod az eddig elfelejtés kísérletet. Gondold át, megéri szerintem írni neki :)
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is iylen rohadt büszke tipus.

nemegyszer múlt azon a kapcsolatunk, hogy keressem vagy ne.

mert ő nemhívna soha, mégha hetekig depressziós utánna, akkor sme hívna fel.


szóval a saját csapdád. vagy lépsz, vagy szenvedsz.

ő nemfog lépni, mert alighanem látta, hogy kapcsolatod volt vagy van, és boldog vagy...nemfog írni, miért tenné, főleg ha miattad lett vége az egésznek.

szóval buszkeség félre, legalább egy mondat erejéig, ha nem akkor mindne így marad.

2013. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*eddigi.


:)

2013. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fent vagyok Facen, nyugodtan írhatsz. Már, ha az vagy akire gondolok. :D
2013. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért maradt abba, nem tudom... hülye voltam.
2013. jan. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!