Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi volt az, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt az, amit a legtöbb kudarc árán értetek el? Nekem a becsajozás.

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is, plusz a jogosítvány. :-)
2013. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Diploma. És még nincs is meg.
2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint 17:35-nek.
2013. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a rohadt nyelvizsga....nem megy vmiért.

Pedig a diplomám már megvan lassan egy éve :/

2013. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én 17 évesen voltam németböl, lett vagy 27%-om :D anyámék eröltették hogy már pedig NÉMETNÉMETNÉMETNÉMET


egyetemen nem tanultam nyelvet, viszont egy csomot kellett angolul dolgozni (szakirodalom, szoftverek miatt stb)...lezárovizsgáztam, és utána tanultam 3 hetet kb, és elsőre megcsináltam a vizsgát angolból, pedig kur.vára rühelltem még a nyelvvizsga szót is, mert belémverték, hogy a nyelvvizsgát azért kell megcsinálni, mert kell, nem pedig magam miatt.

2013. jan. 28. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Szintén a diploma, és még nekem sincs meg, de leszarom, megcsinálom, ha beledöglök is.
2013. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó neked :D

Az a baj,hogy már motivációm sincs valami sok mert van egy munkám ami elég jól is fizet és szeretem....persze tudom,h meg kell csinálnom,csak vki adhatna kölcsön egy is akaratot hozzá

2013. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én bme gépészt bsc-t csináltam meg, nekem sokkal több szenvedéssel és küszködéssel járt, hogy megértsem az emberek életét, meg a gondolkodását (ideértve a lányokat is)
2013. jan. 28. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig még semmi sem volt nehéz azok közül, amit már elértem (még megszületni se, Anyunak nem fájt egyáltalán). A többibe egyelőre belebuktam :/

Szóval nekem vagy töksimán megy valami, vagy pedig egyáltalán nem.

2013. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A siker miért kudarc neked?
2013. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!