Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy kezelitek azt, ha beszólnak, fütyülnek nektek az utcán?

Figyelt kérdés

Nem felvágni akarok a kérdéssel! Átlagos lány vagyok, nem az a magassarkút, cicanadrágot, testhez simulós ruhákat viselő cicababa, tehát még azt sem lehet mondani, hogy szexisen öltözködöm. Sima farmer-póló párti vagyok, főleg az iskolába.


Viszont egyre többet tapasztalom, hogy a férfiak gátlástalanul megszólnak, mutogatnak rám, gúnyosan odaköszönnek, aztán röhögnek, hogy milyen f*szagyerekek voltak. Múltkor elmentem egy csapat fiú mellett, és mikor már azt hittem, megúsztam, az egyik elkiáltja magát, hogy "nézzétek, milyen jó segge van". Máskor meg ugyanígy egy csapatból beszól egy, hogy "lehetek a bikád?" Az már csak hab a tortán, hogy a 60 éves bácsika odajött hozzánk (barátnőimmel voltam) ismerkedni, udvarolni...

Amúgy a pasik azt hiszik, hogy ez tényleg bejön a lányoknak?


Örülnék hasonló történeteknek, és hogy hogy lehet ezt jól lereagálni. Kezd elegem lenni, olyan kiszolgáltatottnak érzem magam ilyenkor, mintha a nők csak bábuk lennének, amiket a férfiak szabadon kritizálhatnak.



2013. jan. 28. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig így volt egyes társaságoknál.


'Azt nézd b*meg, úgy meghúznám, hogy leszakadna az álla!' és egyéb finomságok is jellemzőek ilyenkor.


Ez van, vannak ilyen emberek is.

2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Én próbálok nem foglalkozni velük. Mást egyébként sem tehetnék, mert ők vannak fizikai fölényben. Átnézek rajtuk kb., mintha ott sem lennének.

Azokkal nincs bajom, akik csak végigmérnek, aztán mennek is tovább, az idegesítőbb amikor látványosan vigyorogva néznek, és csak állnak, míg elmegyek mellettük. Na azokat megverném, ha meg tudnám. :)

2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fittyet rájuk. Engem nem bírnak meghatni, nem figyelek rájuk. Bandában nagy a szájuk, egyedül már nem merne a többség a csajhoz menni... ez tapasztalat.
2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nap igazán csinosan voltam felöltözve.

egy miniszoknyás kiskosztüm, vörös blúz, magassarkú cipő és egy vörös retikül. Én 182 magas karcsú lány vagyok. Egy fiúcsoport előtt mentem el. Az egyik beszólt, hogy milyen jó posim van, meg jók a virgácsaim. és hogy mit lehetne csinálni velem, meg hova tenné a lábaimat.

Meg álltam és mondtam a körülötte levő srácoknak, hogy milyen fasza srác a haverjuk. Értelmes, okos, és nagyon tud csajozni. Ugye szívesen vennék, ha a feleségeiknek is így szólnának be az utcán. Erre buknak a nők! Ha nem rá, akkor kire mondják, hogy bunkó?

Elmentem, de hallottam, hogy kiröhögték a beszólót.

2013. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezeket a srácokat a csordaszellem hajtja. Ne vedd komolyan. Ha reagálsz rá, az csak felhívás keringőre. Két füled van. Az egyiken be............
2013. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
én mindig zenét hallgatok,ezért nem hallom az ilyen dolgokat,de folyton próbálnak megállítani,vagy a metrón odajönnek,na,akkor bunkó vagyok.mert nem igaz,hogy nem veszi észre,hogy zenét hallgatok,és baromira nincs kedvem senkivel bájcsevegni
2013. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor csúnyán meg lenézően nézek h érezzék h milyen gázok..vagy egyszerűen csak visszaszólok.
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Mesélte egy idősebb férfi ismerősöm, hogy anno fiatal korukban ezt ők is megcsinálták, beszóltak egy nőnek, az megfordult és megszólalt: na gyertek akkor!

Azon nyomban elment a kedvük mindentől. :D


Én amúgy nem csinálok semmit, sz*rok rájuk, a zavarom nem mutatom, úgy megyek tovább, mint aki semmit se hallott. Szerintem ezek annyit se érnek, hogy az ember beszóljon nekik, a legtöbb úgyis erre vár.

2013. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
ez az interakciós vandalizmus a szociológiában.
2013. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de azt kell mondanom, hogy ez a magatartás gusztustalan és megalázó a nő számára! Jó, én se vagyok aszexuális, ergo én is megnézem a lányokat, sőt nem 1-2 bennem is felébreszt elég durva vágyakat. De ezeket elintézem magamban vagy odasúgom a haverom fülébe, mert tudom, hogy a nők többsége nem szereti ezt. Persze létezik ellenpélda is, vannak olyan nők, akiknek ez a fajta "beszólogatás" növeli az önbizalmat, de nem ez a jellemző.


Ha egy lánynak meg is mondom, hogy tetszik, azt is mindig igyekszem négyszemközt tenni, és udvariasan közölni vele. Nem pedig ordenálé módon, ország-világ tudtára adva...

2013. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!