Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapja egy volt osztálytársamnak. Nem voltunk soha haverok, barátok meg végképp nem, mondjuk szimpi volt mindig meg kedves velem stb. És én szülinapja alkalmából írtam neki, meg megkérdeztem hogy hova jár suliba, meg hasonlók. És visszaírt hogy ő nem szeret levelezni, találkozzunk. De minek?

Én vagyok a lány, ő meg fiú. =)


2013. jan. 28. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem szeret levelezni, amúgy tetszik neked?
2013. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát nem rossz :D

De nem tudom én érdeklem-e.

2013. jan. 28. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd összefuttok egyszer valahol...
2013. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát már megírta hogy péntek délután ráérek-e.

Én azt hittem csak annyi lesz hogy majd egyszer valamikor és ennyi. De ő meg már rögtön azzal jött hogy mikor meg hol...

2013. jan. 28. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
hát azért ez kicsit gyors... de ha tetszik, akkor miért ne? Ő hívott meg, ő fizet (ha nem bunkó, és te is felajánlod neki, hogy fizeted a részedet). menjetek a kedvenc helyedre! ;)
2013. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ezt vegyem randinak vagy csak egy sima haveri találkozó? Nincs kimondva hogy randi, csak azt hogy összejövünk beszélgetni...
2013. jan. 28. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
ha csak beszélgetni akarna, akkor lehetne skype-olni is, nem?
2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen én is csodálkoztam. Engem még soha sem hívott így el senki. Ő meg így hirtelen. Meg most mi van abban hogy dobunk egymásnak 1-2 levelet és kész.
2013. jan. 28. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:

készülj úgy, hogy nem randi és akkor nem csalódhatsz :)

szerintem menj el, bajod nem lehet belőle :)

2013. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja ez már olyan meghívás hogy illő neki fizetnie?

De az nem csak az igazi randikon vagy így?

Én még soha sem randiztam, meg azt sem tudom hova megyünk mi lesz...

2013. jan. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!