Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fészkes fenét jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fenét jelent az, ha így néz egy lány? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Ültem a buszon, felszállt egy csaj, olyan 14 lehetett, s mikor meglátott, mintha egy másik világba lépett volna át, olyan arckifejezése volt, aztán nem nézett vissza többé. Amikor meg én szálltam fel, az ott lévő nőstények szépen szemügyre vettek.

Valamint többször is megesett, hogy ilyen 13, 14 éves, hülye kiscsajok nyomultak faszbukon, de nem tetszettek (nem csak külsőleg) Én 19 éves vagyok és nincs csajom. Miért nem tudnak mondjuk 16-18 évesek írkálni, de olyanok akik nem néznek ki rosszul és van agyuk is? Bár igaz, hogy egyszer írt egy 20 éves is, de sajnos ő idiótább volt mint az összes többi ...


Amúgy sokszor előfordul az ilyen, hogy így néznek. Mással is? Most vagy elég jópasi vagyok, vagy elképesztően ocsmány, ugye?



2013. jan. 28. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért volt ilyen mert rossz jegyet kapott a suliban.
2013. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki 13-14 éves attól még nem pont hülye...
2013. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akinek nem inge, ne vegye magára. de látom, te se vagy egy nagy ész, ha erre következtetsz.
2013. jan. 28. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer kiírtad, és már akkor is hülyeség volt. nagyképű vagy, ennyi.
2013. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szarul nezel ki ha nem nezett vissza
2013. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vettem magamra. Nem szoktam az ilyeneket. Csak sok 13-14 éves van ezen az oldalon akikigen
2013. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!