Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a volt barátnőm. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a volt barátnőm. Mit lehet ilyenkor tenni? :/

Figyelt kérdés
Aki hasznos választ ad, annak fizetek egy sört.
2013. jan. 29. 00:28
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Azt ő csinálta anno, amikor éppen arra gyanakodott, hogy az interneten más lányokkal beszélgetek... Ahhoz képest, hogy ilyen féltékeny volt, ő beszélgetett titkon fiúkkal, akik közül az egyik el is csábította. Na mindegy.


Furcsák ezek az érzelmek. Nem kellene, hogy hiányozzon, de mégis nagyon fáj.

2013. jan. 29. 19:39
 22/44 anonim ***** válasza:

Az emberek gyakran pont másokról tételezik fel azt, amit ők művelnek.

Majd elmúlik, az idő mindent megold. :)

2013. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Ez az. Én meg pont hogy soha nem féltékenykedtem.

Köszi. :)

2013. jan. 29. 20:18
 24/44 anonim ***** válasza:
Légyszíves ne drámázz, tudod jól hogy elferdíted a dolgokat.
2013. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Én vagyok a volt barátnő, és nem egészen úgy adja elő a dolgokat ahogy voltak. Már nem jártunk amikor megismerkedtem mással. De ne engem állíts be bűnösnek mert rohadt mérges leszek.
2013. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Ha tényleg te vagy: szerintem az eléggé járás volt, miután decemberben találkoztunk. Vagy az minden exednek jár? Közben meg azért hitegettél rendesen.
2013. jan. 29. 20:33
 27/44 anonim ***** válasza:
Te hányszor hitegettél, hogy megváltozol? Meg szakítottál és utána mégis összejártál velem. Szerinted én nem szenvedtem? Meg volt a lehetőséged hogy boldogok legyünk. Fejezd be légyszíves. :(
2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Ti vagytok, akik decemberben még lefeküdtetek és a fiú nem képes elfogadni, hogy az már csak szex volt? :D
2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Ja és igen, egy büdös k*rva vagyok!
2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Ez a modern kapcsolat. A gyakorin vitatkoznak. :)
2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!