Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen technika a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen technika a nőcsábász fiúknál?

Figyelt kérdés
Olyan,hogy amikor taliznak egy lánnyal úgy csinálnak mintha nem érdekelné őket a lány.Pl:.újságot vagy könyvet olvasnak,telefonjukat nyomogatják.Ezzel azt várva,hogy a lány nyomuljon és ő kezdeményezzen.

2013. jan. 29. 02:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van, de nem ér semmit, a csaj elsétál mással. A középút a jó. Ne legyél kolonc a nyakán de érdeklődj, mert ha ezt nem érzi, nem vesződik veled. Kivéve a kóros bizonyításvággyal, kisebbrendűségi érzéssel küzdők...
2013. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
5-ös:Köszönöm szépen! És ezzel mi a cél? Inkább azok teszik akik egy éjszakára keresnek csajt?
2013. jan. 29. 02:44
 3/18 ASOT ***** válasza:

Szerintem ez ritkán jön le, hogy ennyire ugymond lesz@rom a lányt.

Általában az az elterjettebb, hogy ugyanúgy viselkednek vele mint ha hosszú távról lenne szó, kedvesség, stb persze itt azért határokon belül. Szóval, hogy úgy érezze, hogy érdekel minket.

De persze semmit nem szabad túlzásba vinni nyalizni felejtsd el, túl sok szépet sem kell mondani, ne érdekeljen milyen , hány pasija kapcsolata volt, ki f@szt érdekel ha csak arra megy ki a játék.

2013. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a telefon nyomogatás, az kicsit gáz ... :-P Más a technika ... De egyébként működik, én is mindig úgy csináltam, hogy a nő küzdjön értem ... Nem kaptak meg könnyen soha ... De ha ezt megérzik, akkor tepernek is rendesen :-P :-D
2013. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért nem keresnek hasonló lányt? Rengeteg lánynak nagyon sokszor már "csak-arra" kell egy helyes srác, van bőven ilyen, korrektül le lehetne rendezni.
2013. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5. Nem mindenki teper szerintem. Ez női "módszer" amit írsz, a nőnem ilyen.

Tehát a csaj akkor fog "teperni" érted, ha túl labilis az önbizalma. Például nem bírja elviselni, hogy neki ne heverjen mindenki a lábai előtt, stb., mert ha van egy kivétel, már összeomlik.

De ez azért ritkább, tapasztalataim szerint.

2013. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Látom megoszlanak a vélemények.De,ha szerintetek ez nem jön be egy lánynak akkor nem lehet,hogy a fiúnak más a célje ezzel? Pl:.pont fordítva így akarja koptatni a lányt?

2013. jan. 29. 12:38
 8/18 anonim ***** válasza:
#7: Pont azért jön be! Az ő módszerüket fordítod vissza :-D :-D
2013. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet, hogy így akarja lekoptatni. Mint ahogyan csajoknál is előfordul ez: vagy játssza az elérhetetlent, vagy TÉNYLEG elérhetetlen. :D

Ha nem foglalkozik veled, honnan tudhatod, hergelni vagy lekoptatni akar?

2013. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm csak érdekelt. :) Nem tudom honnan tudhatná a lány...Talán picivel később derül ki.
2013. jan. 29. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!