Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen technika a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen technika a nőcsábász fiúknál?

Figyelt kérdés
Olyan,hogy amikor taliznak egy lánnyal úgy csinálnak mintha nem érdekelné őket a lány.Pl:.újságot vagy könyvet olvasnak,telefonjukat nyomogatják.Ezzel azt várva,hogy a lány nyomuljon és ő kezdeményezzen.

2013. jan. 29. 02:21
1 2
 11/18 poiu ***** válasza:
Ez a népszerű srácoknak jön be...
2013. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló:srácoknak?Nem inkább lányoknak? Vagy úgy érted a népszerű fiúk csinálják?
2013. febr. 1. 21:07
 13/18 poiu ***** válasza:
Bocs, igen, úgy értem. Vannak fiúk, akiket minden lány ismer, követ a szeme sarkából stb.
2013. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm! :)


És akkor ezzel a viselkedéssel a fiú azt próbálja mutatni a lánynak,h valójában mennyire népszerű?


És ilyenkor milyen viselkedést vár el a lánytól,h pofátlanul rányomuljon? :D

2013. febr. 2. 12:49
 15/18 senior24 válasza:

Figyeljetek ide!!!

Igen valódi technika!!!És be is jön a ügyesen csinálod.

Rengeteget mesélhetném még a nöcsábászatról!!!

6 éve tanulom is gyakorlom is!És még mielőtt vki azt mondaná h azt miért kell mert jön magátol is azt el kell keseritenem,vannak olyan pontok amikor jön magátol is de leginkább észnélk kell lenned.Természetesen egy nö erre azt irná válaszul h'lye vagyok meg h egy nő jobban tudja h mi kell egy nőnek,pedig meglepődnétek h ez nem teljesen igy van.Persze erre a nők tagadnának de én már nem foglalkozom vele!!Egy két aranyszabály!Rengeteg van de higyjétek el nem fogom az összeset felsorolni mert itt ülhetnék egy darabig,nem vicc! :

1.SOHA NE FOGADJ EL EGY NŐTŐL CSAJOZÁSI TANÁCSOT,MERT SOHA NEM JÖN BE!

2.A NŐ AMIT GONDOL, ÉS AMIT MONDD,AZ 3 KÜLÖNBÖZŐ DOLOG!

3.ÓRIÁSI KÜLÖNBSÉG VAN A KÖZÖTT AMIRE EGY NŐ AZT GONDOLJA(VAGY HISZI) H SZÜKSÉGE VAN ÉS AMIRE ÖSZTÖNÖSEN VALÓJÁBAN SZÜKSÉGE VAN!

4. A NŐK ÉRZELMI LÉNYEK,SOHA NE KÖZELITSD MEG ŐKET LOGIKAI ÚTON!

Ezért van az amikor egy nő felháborodik h ők jobban tudják ezeket mint a férfiak,és elmondják h nekik kell egy pl.kedves,vicces,vékony,kék szemü,szöke hajú,kigyurt pasas rozsával a kezében szakadó esőben térdelve,aztán összejönnek egy igazi köbunkó,humorszegény,dagadt,barnaszemű,elhanyagolt felsötestű fickóval,akinek a legnagyobb gyengesége a romantika mert fogalma sincs h mi az,és egyáltalán nem házasodó tipus.Ha jol megfigyelitek a szöges ellentéte az amire azt hiszik h kell nekik és ami VALÓJÁBAN kell nekik!

És mondják nem igaz de a másik szabály amit nem árt megjegyezni:

5.SOHA NE AZT NÉZD H MIT MOND EGY NŐ HANEM AZT H MIT CSINÁL!Ne kell ezt tulértelmezni,nem arrol van szo h ne figyeljetek arra h mit mondd,még mielőtt félreértelmezitek a szabályt!

Ismerős mondatok nem?

"utálom azt a pasast,fuj nekem nem kellene semmi pénzért,nem az ideálom,most nem akarok kapcsolatot,van már pasim stb.

Aztán jön h mégis lefeküdt az illetővel aki nem az ideálja és nem kellene neki semmipénzért stb.,

"de nem tudja hogy hogyan történt meg,csak ugy megtörtént,biztos meg kellett h történjen"

Kicsit nevetséges és idegesitő lehet,persze ilyenkor elvárják h értsük meg öket de forditva ki lennénk dobva.

Egyébként meg az h félrefekszik annak is oka van,valoszinü h nem csináltad jol a dolgokat vagy valami hiányzik neki(k).

6. A NÖK NEM TUDJÁK H VALÓJÁBAN MIT AKARNAK EGÉSZEN ADDIG AMIG ODA NEM RAKJÁK ELÉJÜK (lásd 3.szabály)

Higyjétek el rengeteg szabályt irhatnék de nem fogom az összeset legépelni.

Most nyilván felállnak a nők a székből és tiltakoznak h ez mekkora baromság de engem meg nem érdekel mert tudom h mi az igazság.

Mesélhetnék sikersztorikat is de nagyon hosszu lenne föleg leirva a tanulságokat is.

És vannak filmek is amiket nyugodtan megnézhetsz és sokat tanulhatsz belölük,szoktam is ajánlani férfitársaimnak pl. Randiguru c film!

Tudod hány nő nevetett ki engem h milyen h'lyeség amit most leirtam?Aztán késöbb miután elcsábitottam öket,elmondtam nekik h öket is ezekkel a technikákkal hoditottam meg.Ezek a szabályokhoz rengeteg magyarázatot adhattam volna h kifejtsem bövebben h mit is jelent valojában,de csak órág talán napok kérdése is lehetne!

2013. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 senior24 válasza:

Amit irtál nem butaság,ugynevezett horogtechnika.Pl ha egy macskával sokat foglalkozol ha figyelsz rá,kevésbé fogod érdekelni,de ha le semsz'rod akkor meg jön hozzá és bujik meg dorombol stb.

Már hallom a kérdéseket h miért kell ezt egy állathoz hasonlitani de higyjétek el müködik.Ha bedobsz egy ügyes horgot akkor müködik.

A NÖK VONZÓDNAK AZ OLYAN FÉRFIHOZ AKIT NEM KAPHATNAK MEG(VAGY LEGALÁBBIS EGYKÖNNYEN NEM)ÉS AKI NINCS ODÁIG ÉRTÜK!AKI SZÁMUKRA KIHIVÁS!!!!!!!!!!!

AKIT KÖNNYEN MEGKAPHATNAK AZT NEM FOGJÁK TISZTELNI ÉS MEGBECSÜLNI SEM ÉS MÉG CSAK VONZÓDNI SEM FOGNAK HOZZÁ!!!


NEM VICC!

2013. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
és az értelmesebb nőknél milyen módszert kell alkalmazni?
2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

15-16:Értem. De nekem ez a technika nem szimpi...


És azt csak a buta nők veszik be am?

2013. febr. 3. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!