Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtható amit tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható amit tettem?

Figyelt kérdés

múltkor találkoztam egy lánnyal

nem tudom hogy történt de le is feküdtünk, meggondolatlanság volt

én voltam neki a második, nem olyan fajta lány

több óra heves csókolózás után történt, nem csodálom, hogy így történt

mindegy

utána közölte, hogy folytassuk barátilag

és összejött a volt barátjával, akivel amúgy szünetet tartott.

én ezt nem tudtam elviselni, ezért megszakítottam vele a kapcsolatot, bár kérte, hogy folytassuk barátilag....

letöröltem és közöltem vele, hogy soha többet nem akarok róla hallani

még rámírt könyörögve, bocsánatot kért, azt írta megérti hogy így érzek és sajnálja

de.


itt jön a kib.szás

a facebook valamiért letiltott az ismerős bejelölésről egy hétig, és nem tudtam neki válaszolni sem mivel nem ismerős és erről is le lettem tiltva.

szóval egy hete nem tudtam vele beszélni és annyira sajnálom

mert én nem vagyok ilyen

és szerintem teljesen összetörtem szegényt ezzel.

felhívni sem tudom, mert nem tudtam feltölteni a telefonom, jelenleg a pénzemre várok

2 nap múlva tudom bejelölni.

szerintetek megbocsájtható amit tettem? Szóba fog még velem állni? egy hetet csak kibír, vagy már összetörtem a lelkét?


Nagyon érzékeny lány és iszonyatosan sajnálom.... szerintem kikészült szegény és én nem akartam neki rosszat okozni.


2013. jan. 29. 20:19
 1/7 A.Romanov ***** válasza:
Új facebook account --> írj neki arról. Értékelni fogja ;) írd le neki is amit nekünk.
2013. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy mond neki is el.
2013. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj neki e-mailt írni, és ird le neki hogy mi a szitu, lehet hogy 1 hétig ramatyul érezte magát de a megmagyarázással mindent eloszlathatsz benne.
2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki új accountról írni de valószínűleg nem kapta meg mert két napja nem olvasta (nincs kint az sem, hogy látta volna)
2013. jan. 29. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem nem lett öngyilkos, vagy valami... nem tudom. nagyon csendes, érzékeny lány.
2013. jan. 29. 20:38
 6/7 A kérdező kommentje:
ilyen miatt csak nem, nem? Csak furcsa mert eddig minden nap fent volt a facebookon.
2013. jan. 29. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl parázod. A lányok sokkal többet bírnak ennél.
2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!