Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, mit tettem?

Figyelt kérdés
VAN 1lány aki nagyon jó barátom,akit megbántottam.okai lehetnek hogy dután fél2óta itt ülök a szar gépnél,fáj a szemem,fejem,ideges vagyok,de nagyon,és nagyon csúnyákat irtam a lánynak.vége a barátságunknak.segít valaki hogy mit csináljak?már a sírás kerülget.hogy elvesztem.inkább halnák meg...de egy sima bocsánatkérés nem lesz elég.megyek aludni mert megőrít a gép.légyszi holnapra értelmes választ,és megy a zöld?
2013. jan. 12. 00:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
14/F
2013. jan. 12. 00:22
 2/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk előbb kell gondolkodni aztán írni. Szépen bocsánatot kérsz, az ő dolga hogy elfogadja-e. Ha viszont bekerültél a "kretén" skatulyába onnan már nem fogsz kimászni evvan.
2013. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ez a te hibád, hogy nem tudtad fékezni magad... Bocsánatkérés az alap, és elmagyarázod max neki, hogy mennyire ki voltál és nem rá haragudtál igazából... Vegyél neki valami kis apróságot még pluszba talán... :)
2013. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kössz.mit mondjak?behülyült az agyam megbocsátassz?
2013. jan. 12. 00:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha veszel virágot vagy vmit neki, az tényleg többet használhat...
2013. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
JÓlvan kár volt kiirni.akk majd holnap baszok valamit....
2013. jan. 12. 00:33
 7/18 Alexandra0908 ***** válasza:

Hát vmi ilyesmit,de azért szebben...

Mond,h.nem akartad megbántani,csak rossz napod volt meg nagy rajtad a nyomás és ne haragudjon,hogy rajta vezetted le...Mond,hogy nagyon fontos számodra a barátságotok és nem akarod elveszíteni...

2013. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jólvan megyek aludni.a faszom ki van már a rohadt világgal
2013. jan. 12. 00:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó néhány válaszolónak.ha megbocsát,mindenki zöldet kap
2013. jan. 12. 00:38
 10/18 anonim ***** válasza:
"halnék meg"!
2013. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!