Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor randira mentek, előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor randira mentek, előre megbeszélitek hogy hol és mi lesz a program? Vagy ott döntitek el?

Figyelt kérdés
Meg ezt a lánynak vagy a fiúnak kell kitalálnia? Vagy valamelyik feldobja hogy menjünk XY helyre, és akkor elmegyünk. Hogy szokás?
2013. jan. 30. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb mikor a fiú találja ki, és meglepetésként viszi el a lányt valahová.
2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
együtt kellene eldönteni, még randi előtt, mert akkor nem a körömcipőt veszem fel, ha órákig mászkálunk, ha meg étterembe, akkor nem zabálom teli magam előtte.
2013. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát jobb előtte megbeszélni, de azért a spontán dolgok meg mindig jobban sülnek el ... szal fene se tudja. mindenesetre a lány is ugyan annyira kezdeményezhet ám, mint a fiú!!!!

(most ha éppen a körömcipő lesz a gondod, akkor legalább felszaladtok átcserélni, és máris le is nyomhattok egy menetet ...)

én valahogy így gondolom

2013. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi általában megbeszéltük előtte, hogy hova megyünk, pont azért, amit az egyik válaszoló is írt, hogy hogy készüljek. Olyan volt, hogy megbeszéltük, hogy beülünk egy kávézóba, de közben nagyon szép idő lett, és még elmentünk előtte sétálni egyet a Margitszigetre.

A másik, amiért érdemes megbeszélni előre, hogy ne az legyen, hogy találkoztok, és egyikőtöknek sincsen ötlete, mert mindketten azt gondoltátok, hogy majd a másik kitalálja.. Elég kínos 10 percig ácsorogni mondjuk a Moszkva tér közepén és tanakodni, hogy akkor most mi is legyen.

(A másik, ami nem tartozik ide, de falnak mentem tőle - szerencsére párom ezt nem csinálta - az a "kell még kivennem pénzt" és fél óráig kajtattuk az automatát...)

25N

2013. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előre megbeszélve, hogy mit fogunk csinálni.

Nálunk úgy voolt, hogy ő feldobta h találkozni kéne, én őedig egyből igent mondtam. Azt kédőbb megbeszéltük hova, és mikor. Bár az egyik alapból úgy indult, hogy elviszlek ide... szóval ott a helyszín meg volt.

2013. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!