Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyi idő után unjátok meg a meghivogatást?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy egy fagyira,vacsorát ti fizetitek szinte minden ilyen közös programra ti fizettek. ezt ti megunjátok vagy inkább bele törődtök? amúgy én lány vagyok csak érdekel hogy ( amúgy teljesen ellene vagyok annak hogy mindent a fiú fizessen) a fiúm most mindig meghív pedig én nem akarom és pl. ha egy hónap múlva felvetem hogy most már mindenki a sajátját fizeti akkor az úgy jó-e.

2012. okt. 9. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy normális nő már az első alkalommal felajánlja, egy normális pasi pedig elutasítja. kb ennyi. egyébként meg időnként meghívhatod te is valamire amit te állsz csak és nem közösen. ha meg egyáltalán téged azavr ez az egész akkor miért ne lehetne megebszélni h te nem várod el sőt zavar is h mindig ő fizet? bár a mai nők szeretnek potyázni úgy, hogy semmit nem kap az ember utána gyk. csak szponzort keresnek ez szebben hangzik
2012. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én már első alkalomkor mondtam hogy fizetem én a részemet és teljesen kiakadt hogy én ezt hogy gondolom hiszen ő a fiú.
2012. okt. 9. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
az nem gond, majd azért fel lehet hozni neked ha téged tényleg azavar hogy ok fizessen ha ő ezt úgy gondolja de nem várod el. ha egy értelmes pasi akkor nem hinném, hogy ne lehetne megbeszélni vele. ha meg nem lehet akkor elképzelhető, hogy "meg akar venni" és azért van emellett a dolog miatt, de persze ezer másik oka lehet, nem akarom elvenni a kedved tőle! mondtam a másik alternatíva h te találsz ki vmi progamot és előre azt mondod h jó ezt én fizetem és kész :D
2012. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. okt. 9. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten kellene venni valamit akkor gyorsan, ha ez csak heti, vagy havi 1x történik meg akkor lassabban.
2012. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy aki meghívja a másikat, akinek az ötlete volt, az fizet... bár többnyire ő szokott... és néha zavarja, ha én fizetek, de nem azért, mert a férfiúi hiúságát rombolja, hanem mert mindent szeretne megadni nekem :D. Szerintem fel lehet hozni 1 hónap után kb., hogy na most én hívlak meg vmire... ha olyan típusú a férfi, aki kapásból elutasítja, akkor valószínűleg sosem fogja megunni a meghívásokat, vagy sosem fogja engedni (jó, persze, az is más kérdés, ha a csaj naponta citálná el ide-oda és anyagias lenne, főleg, ha a srác nem egy krőzus akkor nekik is elegük lesz egy idő után, legalábbis a többségnek). Ha meg elfogadja, akkor sztem ez
2012. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
folytköv: az időintervallum pont egy arany középút... hogy neki sem kell elkezdenie utalgatni rá, botrány sem lesz a dologból, hogy már megint minek kell moziba menni, drága, te is fizethetnéd... de nem is túl gyors.
2012. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-onak

én úgy értettem, hogy az első randin a pasi fizet mindig, ez alól nincs kivétel, de azért ha a nő felajánlja hogy kifizei a sajátjt az egy gesztus és persze el is lesz utasítva rögtön, de mint gesztus az jelent valamit mégis.

én pl szivesen fizetek olyan csajnak akitől akarok valamit vagy haveri alapon vannak csaj ismerőseim, de ha pl így odajön valaki hogy nem hívsz meg valamire? /volt rá példa/ akkor a válaszom nem :D szval visszatérve egy pasi se egy automata, hogy csak löki ki a pénzt. vannak ilyenek de ott azért ára is van és nem csak testileg de abba msot nem kezdek bele mert hosszú téma

2012. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!