Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is paraszt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is paraszt vagyok, amiért összejöttem a legjobb barátnőm volt barátjával, úgy hogy nem is tudtam, hogy együtt voltak? (lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek volt egy legjobb barátja,akivel rengeteget veszekedtek,és mindig szünet volt a kapcsolatukban.Én tegnap találkoztam a volt barátjával,és össze jöttem vele,de nem tudtam hogy most szakítottak a napokban,mert a barátnőm sem mondta el.Ma tudtam meg,mert rám írt a barátnőm testvére,hogy hogy lehetek ekkora bunkó.Holott én nem is tudtam erről az egészről.A barátomat megkértem,hogy mutassa meg a beszélgetésüket,és a barátnőm kedden szakított vele.Az állt az üzenetben,hogy már nem szereti,és nem akarja ezt folytatni.stbstb
2013. jan. 26. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
legközelebb ne felejts el tojásokat adni engesztelés képpen!
2013. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csingilingg84 ***** válasza:

Szia.

Ez egy szar helyzet...:( Tehát... ezt most úgy kéne értelmeznem, hogy úgy jöttél össze a barátnőd barátjával, hogy te még úgy tudtad együtt vannak, és aztán derült ki, hogy mégsem?

2013. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem. a barátnőm nem mondta el hogy együtt vannak,és nem tudtam róla.de kedden szakított a sráccal,és a sráccal tegnap találkoztam,és összejöttünk.És amikor megtudta a barátnőm,hogy összejöttünk,kiakadt,és rám írt a tesója.
2013. jan. 26. 18:04
 4/9 csingilingg84 ***** válasza:
Akkor szerintem nem voltál paraszt. A szakítás általában nem csak a két felet, hanem azok környezetét is megviselik, ezért írt rád a tesója. Hagyj nekik egy kis időt, hogy kipihenhessék a dolgokat. Sok szerencsét. :)
2013. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyet nem értek: ha a legjobb barátnőd, akkor hh nem tudtad, ki a pasija?
2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert nem mondta el.Máskor mindig elmondta,ha volt valakije,most nem értem miért nem
2013. jan. 26. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bennem is ez merült fel azonnal, hogy lehet az a legjobb barátnőd, aki még azt se köti az orrodra, ki a pasija? Vagy csak ez nekem fura?
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is meglepődtem...
2013. jan. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!