Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt múlik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés

Szeretnék rajta túllépni, mert már beleőrülök. Fájdalmat okoz ez az érzés, mert pont egy olyan srácba szerettem bele, aki kb. minden csajt kihasznál. Előtte évekig barátok voltunk, ezt az arcát azonban nem ismertem... És most nem tudom őt gyűlölni. Még közömbös se tudok lenni felé. Sokat sírok esténként, mert magamat okolom, hogy nem vagyok elég jó neki. Próbáltam mást keresni, de nem megy.

mennyi idő alatt lehet belőle kiszeretni?


2013. jan. 31. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
soha,nem lesz jobb és ezt te is tudod
2013. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg ki ő leszedem a fejét! X)

Lesz még rosszabb is hidd el! És ezt nem vigasztalás gyanánt mondom.

2013. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz ezen túl lépni, ha jön valaki más, aki egy kicsit is érdekel majd. Légy nyitott az emberek felé és ismerkedj, mert ez lesz a megoldás a problémádra. De nincs konkrétan meghatározható idő erre, mert mindenkinél más. Próbáld kerülni is, mert az sem tesz jót, ha sokszor találkozol vele. Már ha kivitelezhető.
2013. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni mennyi idő, de siettetheted. Ne sajnáld magadat, menj társaságba, szórakozz, ismerkedj.
2013. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a cipőben járok én is, csak épp a házasság még tart, a szerelem a férjem részéről már nem. Ugyan velem képzeli a jövőt, de amolyan lakótársi viszonyban, amelyben én kiszolgálom, körbeugrálom, ő pedig ezt élvezi. Az egyetlen probléma, hogy én még szerelmes vagyok. Nem abba, aki most nem szeret, hanem abba, akit megismertem. Visszakapni őt nem fogom soha, ezt tudom, ezért várok, míg csillapodik a fájdalmam és lépek. És ha léptem, lezárom úgy, ahogyan van. Nem tekintek vissza, mert az emlékek csak arra jók, hogy keseregjek, én pedig élni akarok. De már egy éve várok arra, hogy kiszeressek belőle, eddig nem ment. Neked egyszerűbb, irigyellek is, mert nem élsz együtt vele.


Pár hónapig biztos eltart a szenvedés, de legyél határozott és erős, lépj tovább. Nehéz a szív és az ész közül az észre hallgatni, de muszáj...

2013. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!