Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex hiányától lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex hiányától lehetnek ezek a tüneteim?

Figyelt kérdés

Ideges vagyok, lehangolt, gyorsan robbanok, szóval úgy érzem, lassan teljesen kikészülök. Persze van más gondunk is, de még ez a feszültséglevezetés sem adatik meg, mert a férjem nagyon nem aktivizálja már magát ezen a téren.

Beszéltünk róla, de neki ennyi az igénye, nekem meg több lenne havi két-három alkalomnál.

Más is érezte már így magát ha huzamosabb ideig nem volt együtt senkivel sem, vagy kezdjek el aggódni, hogy más bajom is lehet.


2013. jan. 31. 13:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Attól vannak a tüneteid, sorstárs. Az én fickóm is elsunnyogja a szexet. Itthon legalábbis. És ugyanezek a tüneteim. Kezelésére egy jó kemény szeretőt tudok ajánlani, én találtam. :)
2013. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
A természet fura tréfája, hogy a nők libidója 30 felé kezd emelkedni, a férfiaké meg 30 után fokozatosan csökken...
2013. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Keressetek némileg fiatalabb srácot. Itt is sokan keresnek "milfet".

Kitartóak, bevállalósak, odaadóak, úgy csinálják, ahogy neked jó, nem rigolyásak! :)

2013. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom, hogy bár a szexet nagyon kívánnám, a férjemet már kevésbé, szóval az együttléteink sem azok a minőségi élvezések, amikre vágyok... na ebből aztán hol a kiút? Válás nem jöhet szóba.
2013. jan. 31. 13:56
 5/34 anonim ***** válasza:
Ugyanez, szóról szóra, mintha csak én írnám. Mondom, keress szeretőt! :)
2013. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
De az annyira nem az én világom... sosem voltam képes érzelmek nélkül lefeküdni valakivel.
2013. jan. 31. 13:59
 7/34 anonim ***** válasza:
Akkor sok mindent nem tudsz tenni. Válj el, kezdj új életet!
2013. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
De azt bírom, hogy a viccekben állandóan a nő az, akinek "fáj a feje". :)
2013. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Sajnos ez komolyabb mint gondolod,A leírtakból egyértelműen előrehaladott állapotú fa*szhiányra következtetek.Amely gyakran ribanckórral jár együtt ami tovább rontja az esélyeid.Viszont a ribanckór fertőző nők körében.Javaslom ha elkaptad maradj otthon.A fszhiányra pedig jó kemény hajnalig tartó menetet ajánlanék még mielőtt megvadulsz végleg.(Egyenlőre csak egy pasival!)

Üdv: Dr Csöprögi Dömötör

2013. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Kösz a diagnózist, Doki! Ezt tudtam magamtól is, a kivitelezéssel van csak gondom!
2013. jan. 31. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!