Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még lehet egy nő szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet egy nő szép és csábító?

Figyelt kérdés

Nevezetesen, ha kissé kuszák a fogai. Konkrétan arra gondolok, hogy elöl egymásra nőtt két fog, miután a bölcsességfogak összenyomták a fogsort... ez már elég későn alakult így, most már nem lesz fogszabályozás.

Vagy visszataszítana benneteket ez a tulajdonság egy nőn?


2013. febr. 1. 12:50
1 2
 1/15 Problem? ***** válasza:
49%
Illúzió romboló, szép minden majd elkezd mosolyogni hát kiábrándító.
2013. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ehhez látni kellene egy képet.

De szeritnem egy nőnek az egyik fegyvere a mosolya és ha az bugos akkor lehet gondok adódhatnak.

Mindenesetre vannak műtétek amivel helyre lehet pofozni ezt a kis hibát. :)

2013. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, kép nélkül nem lehet megítélni. Lehet, abszolút nem zavaró...
2013. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nem igen tartana vissza.Viszont kicsit lehet illúzió romboló.De ahhoz látni kéne,hogy korrekt véleményt mondjunk

F19

2013. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem a legjobbak a fogaim, bár én nem is szoktam teli pofa vigyort alkalmazni, pénzem meg nincs, hogy fogszabályozzak így felnőttként.

NE aggódj, lesz így is párod! :)

2013. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem is az anyagi része a visszatartó erő... már gondolkoztam azon, hogy esetleg koronát rakatni rájuk, de lehet, hogy árban az is hasonló lenne.

Igazából volt már olyan is, aki szerint még jól is áll, na, ezt nagyon nehezen tudom elhinni, engem nagyon zavar, ezért én sem mosolygok teli szájjal, pedig néha jól esne nem visszafogni magam. Voltak férfiak az életemben, igazából nem vettem észre, hogy valaki ezért lépett volna le, valamint senki sem tette ezt szóvá nekem sosem. Valószínűleg csak jólneveltekkel akadtam eddig össze.

2013. febr. 1. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az alsó fogsoromon egy félre nőt fogam a két fogam mögé tolódott. Szájsebészeten kivették és a másikakat kézzel a doki kicsit visszanyomkodta kézzel. Most nem igen venni észre hogy ott valaha is volt egy plusz ferde fog. Ha lehet szedesd ki mert később esetleg rontja a többi fogadat is mert összeérnek.
2013. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tökéletes, nem ez nem lenne visszatartó erő.

35 F

2013. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


így képzeljétek el

2013. febr. 1. 13:23
 10/15 A kérdező kommentje:
ez főleg annyiban látszik, hogy nyilván mivel föntebb esik a ferde fog, ezért rövidebb, mint a mellette lévők, valamint oldalról látszik, ahogy kiáll, vagyis annyira, amennyire a másik fog kitartja
2013. febr. 1. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!