Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem kellek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kellek egy lánynak se? Azt mondják h nem vagyok csúnya.

Figyelt kérdés

Képet nem rakok fel mert nem szeretném ha ismerős látná. Abban az esetbe küldök ha vki be tudja bizonyítani h ő nem az ismerősöm(tehát ő is küld képet).


Próbálkoztam már pár lánynál de egyiket se érdekeltem. Volt akinél úgy láttam az elején h érdeklem és később meg jóformán elkerült. Mindegyik korombeli volt.

22f


2013. febr. 1. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább.
2013. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a viselkedésedben talált olyan dolgot, ami nem tetszik neki. Vagy gondolkodásmódodban.
2013. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nők udvariasak, és még a bűn ronda pasasnak sem vágják a szemébe, hogy ronda.
2013. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj pedig kíváncsi lennék képre. :D de nem küldők képet. :P
2013. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is tetszett már pár fiú, de eddig egyiküket sem én érdekeltem. Ez fordítva is igaz sajnos, akiket én érdekeltem pedig nekem nem voltak az eseteim. Van ez így, de nem hiszem, hogy ettől automatikusan csúnyák lennénk. Nem mindenkinek jöhet be mindenki, mi épp mindig kifogjuk ezek szerint. Próbálkozz tovább, jobb opció nincs. :)

21L

2013. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
"a nők urdvariasak" az igen, ez igaz lenne abban az esetben ha a múltban élnél, de most a nőkben már semmi nőiesség nincs belül
2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám mondani, hogy valóban helyes vagy -e vagy ronda, de lehet, de nem tudok képet küldeni.
2013. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 3/7

Hol élsz te?! Ekkora kamut!

Nekem már nem egy csaj vágta a képembe, hogy ronda vagyok vagy nevetett ki, igaz ezek eszetlen kis tini csitrik, de azért dugtam volna őket, másra úgysem jók.

2013. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!