Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha visszautasítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha visszautasítotok egy lányt, mert nem jön be, vagy nem akartok kapcsolatot, azért barátkoztok vele vagy jobb inkább elkerülni, a kínos helyzet miatt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig csak engem utasítottak el, így fogalmam sincs.
2013. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el, mindkettőtöknek jobb lesz. Gondolj bele, annak a lánynak bejöttél, az meg nem múlik el csak úgy, úgymond kínzás lenne neki, ha barátkoznál vele, ráadásul nem értené a helyzetet, meg hát a nők szeretnek minden túlkombinálni (én is nőből vagyok).
2013. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell elkerülni csak azért, mert vissza lett utasítva. Ha nem bosszúálló típus, akkor nem kell tartani tőle.
2013. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

Ha az ember látja rajta, hogy ő bizony többet szeretne és nem tudna a barátságnál megmaradni akkor jobb ha le is zárjuk, mert az őt nagyon bánthatja ha mással összejön az ember, és hogy akkor ő biztosan nem olyan jó csaj.


De van olyan is akivel lehet, és megmarad barátnak de ez ritka, ha csak éppen megismertem akkor néha jobb ha nem is bonyolódunk bele.


hümm változó

2013. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aszomszedneni ***** válasza:
engem nem zavarna , ha továbbra is barátkoznánk , legalább tudnám, hogy vele hányadán állunk ! :D
2013. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!