Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Hozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hozzam fel én a témát? Hogyan hozhatnám szóba a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 2 hete chatelek (találkoztunk már pár hónapja). Nagyon jókat szoktunk beszélgetni, kedves, figyelmes srác és biztos vagyok benne, hogy ez részéről sem szimpla haverság.

A minap szóba hozta, hogy valamikor találkozhatnánk, hogy ne csak fb-on beszéljünk. Nekem természetesen tetszik az ötlet, hiszen élőben mégiscsak más az egész, és nekem nagyon tetszik a srác. Viszont annyiba maradt a dolog, nem beszéltünk meg konkrét időpontot.


Bár sejtem, hogyha én tenném fel a kérdést, szívesen igent mondana a találkára, jobb szeretném, ha ezt ő tenné meg.


Szerintetek várjam, hogy ő hívjon el? Vagy mit tegyek?

A legjobb persze az lenne, ha valahogy szóba hoznám, utalgatnék rá, de mégis ő hívna el. De igazából ötletem sincs, hogy hogyan hozhatnám szóba ezt a dolgot. Pedig nagyon jó lenne már találkozni vele. :)


Szerintetek?



2013. febr. 1. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha már szóba került, nyugodtan felhozhatod te :)

csak mond, hogy már találkoznál vele. ennyi :)

2013. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj, hogy nagyon tartok a reakciójától. Bár kétségtelen, hogy minden jel arra utal, hogy ez nem csak egy egyszerű haverság. De akkor is. Valahogy úgy szeretném szóba hozni a dolgot, hogy csak utalok rá és ő hív el.


Csak már kifogytam az ötletekből, mert kb. 3x is utaltam már rá és utána írta, hogy valamikor találkozhatnánk. Szóval nem hiába az utalgatás, de már nincs ötletem. :S

2013. febr. 1. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg konkrétan kérdezz rá,mikor érne rá,oszt' Jó napot!...Nem kell ezt túlragozni.Simán felhozhatod,elvégre párszor már volt szó róla.
2013. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd kitalálok valamit. :)
2013. febr. 2. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szeretnél túl direkten rákérdezni, mondhatnád neki, hogy milyen jó lenne elmenni ide, meg oda. Vásárolni valahol csak egyedül nincs kedved menni stb.. szerintem a burkoltabb megoldás jobb, mert így megadod neki a lehetőséget a kezdeményezésre.
2013. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!