Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért vagytok mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

QueenRavenna kérdése:

Pasik! Miért vagytok mostanában metroszexuális buzernyákok (Páwák)?

Figyelt kérdés
És hímkurvincák? Miért?

2013. febr. 2. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mer' erre nedvesednek a csajok.

(Egy nem buzernyák tag)

2013. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. És a lányok nagy részének ez jön be állítólag...
2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem általánosítás,á dehogyis.
2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Erre én visszakérdezhetnék.. Lányok mért vagytok ekkora ribanc.ok?
2013. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En abszolut ferfias vagyok, magas, sarmos, jo kiallasu, kelloen izmos... ja, nem... varjunk csak... osszekevertem magam Hugh Jackman-nel! Bocs!
2013. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A metroszexuális nem az,aki lányosan viselkedik?

Elöször arra gondoltam,hogy metróban szeret szexelni(de annak nem lenne sok értelme)

SZerintem a metroszexuális nem egyenlő a "páwa" srácokkal.Nem vagyok egyik csoport tagja sem,de innen kívülről nem tűnik ugyanannak.

2013. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mi az a páwa?
2013. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyszer öltöztem csak páwának, mindjárt odavolt értem két kis tini pics@, azóta ismét átlagos vagyok és le sem sz@rnak a csajok...
2013. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert meg akarjuk jatszani, hogy mennyire alfahimek vagyunk es a hatalmas individualizmusunkat csak ugy tudjuk megmutatni a tarsadalomnak, ha polgarpukkasztoan nezunk ki. - Hiszen masra nem vagyunk kepesek.


+ ki van nyalva a seggunk, apucinak sok penze van.


Aztan amikor meg rajovunk, hogy mennyire szanalmasan gazul nezunk ki, veszunk egy BMW-t (a hulyek statusszimboluma), leborotvalkul a fejunket es felveszunk egy borkabatot, hogy minel nagyobb kemenycsavonak tunjunk, mikozben -meg mindig- apuci tart el.

2013. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!