Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen kaphatónak mutatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen kaphatónak mutatom magam? Vagy Ti erre mit mondanátok?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és még szűz.Elég sok feszülős,kivágott cuccot hordok.Társaság kedvelő ember vagyok és nagy szájú is.:)Sok fiú barátom van.Általában le-le tapiznak,és ez engem nem zavar sőt olyankor oda megyék és én is ugyan azt csinálom.Gyakran szemezgetek fiúkkal.Órán is van hogy a pólóm alatt köt ki a legjobb haverom keze és én ezt viszonzom felé.Van hogy tesin bíztatás képpen felhúzom a pólóm.Nektek mi a véleményetek?Köszi a válaszokat:)
2013. febr. 2. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik...
2013. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Utcasarki!
2013. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy elégé ribancosan viselkedsz. Illetve az hogy elégé jó csaj lehetsz:D


21/F

2013. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, annak. Én ezt megvetem.
2013. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igazából lesz@rjuk kép lesz?
2013. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szóba sem jöhet. Hiába nem ismerem az illetőt, és lehet hogy amúgy jófej, de nem szeretném ha miközben együtt lennénk ezen kéne aggódnom, hogy mikor csinál ilyeneket, meg mikor kinek rázza a seggét egy bulin. Áh nem, ezt kihagynám.
2013. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Legyél inkább domina és használd csak szexre őket, látod úgyse lehet velük mást kezdeni. ;) Sehogy se jó nekik, ha nem ilyen lennél meg vagy észre se vennének, vagy prűdnek gondolnának.

Fiúk véleménye nem számít. ;) (Csak ha normális!)

2013. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem kicsit vagy kVrva
2013. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként remélhetőleg csupa erkölcsös, szűz fiú szólta meg, akik CSAK komoly kapcsolatban adják oda a kis kukijukat. :P
2013. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Különben egész nyugodtan élvezd a fiúkat. Majd rájössz, hogy nem ők és a véleményük a legfontosabb a boldogságodhoz. Csak arra vigyázz, hogy te használd őket és ne fordítva. Komolyan pedig csak ahhoz köteleződj el, aki méltó erre nem pedig egy bárkivel összefekvő, téged megcsaló hímribi.


Nem, a kettő nem függ össze, tehát olyan srác is lehet, aki hozzád hasonlóan szeret szórakozni is.

Itt inkább a korrektségen van a lényeg, hogy átveri-e a másikat kapcsolatban, vagy tud-e hűséges lenni, nem azon, amit kapcsolaton kívül tesz.

2013. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!