Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek féltékeny? Ki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek féltékeny? Ki nem mutatom csak magamba folytom. Vélemény, tanács?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.

Neki volt egy kapcsolata ami 3 hónapig tartott.

Azért lett vége mert a lány elment házibuliba és 7en "megrakták".

A barátom szerette mert mondta hogy csak a fontos lányokat vitte haza.A barátomnak ő volt az első lány!És félek hogy mivel ő az első még mindig hozzáfüűzzi pár remény, emlék stb

Engem is haza vitt de azért mert a szülei akartak látni.

Nagyon féltékeny vagyok arra a lányra.

Nagyon szép, nem gondolom hogy tőlem szebb vagy csinosabb, csak annyira kirittyenti magát.

:sMit gondoltok???


18/L


2010. szept. 5. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged nem rak meg 7 pasi akkor már az ő szemében jobb vagy.
2010. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj.Olyan csaj nem kell egy normális pasinak.Durva azért,hogy egy este 7en,ezt még nem tudtam feldolgozni...
2010. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha ez a csávó ezek után visszamegy ahhoz a csajhoz akkor egy igazi kretén :) Szerintem nincs okod a féltékenységre!
2010. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyel feltekeny, inkabb nezd az egesz jo oldalat.Ha teged "veletlenul" megtomnek 6-an akkor meg nem biztos, h elhagy a parod, de ha mar 7-en, nah az mar necces...
2010. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább érezd jól magad, hogy neked ott van a pasid, annak a csajnak meg most keressnie kell egyet :P
2010. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

vagy hetet! :D

Szerintem sincs okod a fèltèkenysègre.

komoly kapcsolat,csak komoly lànnyal johet lètre.

2010. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha még mindig azt gondolod, hogy tetszik neki az a csaj akkor kérd meg a pasid, hogy dumáljatok erről és miután előáll valami teljesen lényegtelen magyarázattal akkor nézz mélyen a szemébe... légy megértő: és mond azt, hogy téged sem zavar ha őt heten megrakják egy házibuliban...
2010. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!