Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen kaphatónak mutatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen kaphatónak mutatom magam? Vagy Ti erre mit mondanátok?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és még szűz.Elég sok feszülős,kivágott cuccot hordok.Társaság kedvelő ember vagyok és nagy szájú is.:)Sok fiú barátom van.Általában le-le tapiznak,és ez engem nem zavar sőt olyankor oda megyék és én is ugyan azt csinálom.Gyakran szemezgetek fiúkkal.Órán is van hogy a pólóm alatt köt ki a legjobb haverom keze és én ezt viszonzom felé.Van hogy tesin bíztatás képpen felhúzom a pólóm.Nektek mi a véleményetek?Köszi a válaszokat:)
2013. febr. 2. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene:D villantanál nekem is?:D
2013. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Legfeljebb az a veszély fenyeget, hogy nagyon könnyen férjhezmész. Bár a maga módján elég nagy veszedelem ez. :D Míg ha jókislány maradsz, könnyebben megúszod. :P


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2013. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 maon válasza:
Az hogy feszülős vagy kivàgott ruhAkat hordasz nem leszel ribi csak egészsége önképű fiatal nő! A sok fiù baràt jò nyitott,közvetlen làny vagy... a tapizás és a maga mutogatásnak viszont megvan a maga helye és ideje ami nem az iskola pad! Gondolj bele hogy a pasi barátaid talàn akarnának többet te meg azt a jelzést adod hogy te is akarnàl valamit... megbànthatod őket :/
2013. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd kicsit visszafogottabb leszek:)
2013. febr. 2. 22:55
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát ezzel csak ösztönzöd a pasikat, hogy kicsit gyakoroljanak rajtad...

Még most tipi-tapi van, de nem lennék a helyedben ha elkapnának részegen az utcán...


19/L

2013. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!